Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 10 października 2022

,,Szachownica" Leszek Herman

  ,,Szachownica" Leszka Hermana to oddzielna lektura, na którą warto zwrócić uwagę, jeśli jest się miłośnikiem mrocznych historii.

Leszek Herman jest jednym ze znanych autorów, którego twórczość cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem odbiorców. W związku z tym w końcu postanowiłam sama zapoznać się z napisaną przez niego najnowszą powieścią. Z powodu tego, iż nie miałam wcześniej do czynienia z piórem autora byłam bardzo ciekawa tego, jakie ta lektura wywrze na mnie wrażenie. Bez wątpienia pierwszym co rzuca się w oczy jest jej obszerność. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, by móc się z nią zapoznać w kilka dni. Na pewno nie będzie to czas stracony, gdyż lektura jest warta przeczytania.

W tym wydaniu polskiego pisarza odbiorcy mogą przenieść się w różne miejsca na przestrzeni lat. Jest możliwość odbycia podróży nie tylko do Nowego Jorku w 1829 roku, ale także 200 lat później, kiedy to tamte wydarzenia przez cały czas miały wpływ na teraźniejszość. W Nowym Jorku przed laty główną rolę odgrywał tajemniczy pakunek. Po latach przedmiotem aukcji stała się skrzynka pochodzące ze Szczecina. W czasie licytacji nikt nie przypuszczał, jaki wpływ może mieć ona na dalsze życie zwycięzców licytacji.

,,Szachownica" Leszka Hermana to oddzielna pozycja polskiego pisarza. Dzięki temu nie trzeba zapoznawać się z innymi tomami serii, by móc odbyć tę niesamowitą podróż w czasie. W związku z tym, że jest to obszerna pozycja na pewno nie zabraknie wolnych dni, by móc się z nią zapoznać. Pozycja została skonstruowana w taki sposób, że nie można się od niej oderwać. Weekend był więc dla mnie odpowiednią okazją do tego, by móc pochłonąć ją w całości. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.

8 komentarzy:

 1. Ostatnio o tej książce wspominała mi koleżanka, jednak jakoś mnie nie kusi i nie planuję po nią sięgać. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mogłaby mi się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi całkiem ciekawie, wiem komu mogłabym polecić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze zastanowię się nad lekturą tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. przyznam, że kusisz ta propozcyja brzmi ciekawe, trzeba zapisac może mi się uda przeczytac
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Mroczne wątki mnie przekonują, może dam szanse :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja koleżanka uwielbia książki tego autora. Ja nie miałam jeszcze przyjemności poznać treści, ale widzę, że te lektury dostępne są na legimi.

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że mogłabym się skusić na tę serię książek. Nie miałam okazji poznać twórczości tego autora.

  OdpowiedzUsuń