Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 15 października 2022

,,Chłopiec w lesie" Maxwell Smart

 ,,Chłopiec w lesie" Maxwella Smarta to kolejna z historii wojennych, którą miałam okazję przeczytać w ostatnim czasie.

W ostatnim czasie coraz więcej książek wydawanych jest w oparciu o prawdziwe wydarzenia. Dzięki temu odbiorca jeszcze bardziej może wczytać się w historie, które miały miejsce na fakcie. W związku z tym, że tego typu wydania powstają nie ma problemu z tym, by w jeszcze większym stopniu móc zagłębić się w wydanie, które opisują straszliwe czasy wojny. Jednym z nich jest właśnie ,,Chłopiec w lesie" Maxwell Smart. Nie jest to zbyt obszerna lektura, ale zawiera w sobie bardzo duży ładunek emocjonalny.

,,Chłopiec w lesie" Maxwella Smarta to pozycja napisana w formie dokumentu i dzięki temu jest to jeszcze bardziej przejmujące świadectwo z czasów wojny. Na uwagę zasługuje to, że autorowi udało się przeżyć wojnę, przy okazji poznał Janka i później razem udało im się uratować jeszcze jedną dziewczynkę. Czy wszystkim z nich udało się przeżyć te straszliwe czasy wojny?

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że na zakończenie dodane są również słowniczek i zdjęcia. W związku z tym jest to jeszcze wartościowsza pozycja pod względem treści i tych dodatków, które zostały zamieszczone po zakończeniu dokumentu. ,,Chłopiec w lesie" Maxwella Smarta to przejmująca historia chłopca, któremu udało się uciec oraz, przede wszystkim, przeżyć cały wojenny okres.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

7 komentarzy:

 1. To musi być niezwykle przejmująca i emocjonująca pozycja

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno ta lektura jest bardzo przejmująca.

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda, w ostatnim czasie jest coraz więcej książek opartych na faktach. O tej lekturze wcześniej nie słyszałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie jak książka oparta jest na prawdziwych wydarzeniach to od razu jakoś tak wciąga
  Dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz czytam o tej książce, ale koniecznie muszę ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie zapiszę sobie tytuł i autora, bo zaciekawiłaś mnie swoją recenzją i chętnie poznam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie książki to moja słabość, chociaż nie są lekturą łatwą i przyjemną. Jednak moje czytelnicze serce je uwielbia :)

  OdpowiedzUsuń