Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 14 października 2022

,,Biały elf" Paulina Rola

 ,,Biały elf" to jedno z tych fantastycznych wydań, na które warto zwrócić uwagę. Zapoznanie się z historią z gatunku fantastyki zawsze dostarcza mi wiele wrażeń. Dzięki temu, że są to wydania, w których można puścić wodze wyobraźni za każdym razem mając nadzieję na to, że jedna z kolejnych lektur będzie tą, która okaże się niezwykle interesująca i nietypowa pod względem treści. Dzięki temu, że ,,Biały elf" porusza wiele ważnych życiowych kwestii nie sposób nie mieć jej na uwadze. Nie warto także już na samym początku zrażać się jej objętością, gdyż jest warta poznania.

Biały elf w świecie ludzi nie miał najszczęśliwszego życia. Z powodu społeczności nue czuł się tutaj dobrze, gdyż z niego szydzono. Pracował jako pomywacz i jedynym jego marzeniem było to, by inni przestali zwracać na niego uwagę. W miasteczku pojawili się wysłannicy Maga. Czy dzięki temu wydarzeniu życie Białego elfa miało się jeszcze kiedyś odmienić? Jakie dalsze losy przygotował dla niego los?

,,Biały elf", który napisała Paulina Rola jest napisany w bardzo przystępny sposób. Jest to lektura młodzieżowa w połączeniu z fantastyką. Nie brakuje w niej jednak ważnych przesłań, na które również warto jest zwrócić uwagę podczas jej czytania.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.


5 komentarzy:

 1. Zaproponuję lekturę tej książki młodzieży w mojej rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Musiał czuć się wyobcowany, skoro "odstawał" od reszty. Dobrze, że takie tematy są poruszane w książkach dla młodzieży.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fanatsy to nie moje czytelnicze tematy. Jednak ten gatunek cieszy się uznaniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przepadam za powieściami fantastycznymi, jednak te dla dzieci i młodzieży to zupełnie co innego. Mogłabym przeczytać ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń