Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 23 października 2022

,,Dziennik youtubera. Nie ma innej opcji. Sezon 4" Marcus Emerson

,,Dziennik youtubera. Nie ma innej opcji. Sezon 4" Marcusa Emersona to czwarty tom serii.

 

Zapoznanie się z humorystyczną lekturą dla dzieci i młodzieży świetnie wpływa na rozwinięcie strefy śmiechu również u osób dorosłych. W tym celu w czytelniczym planie dnia warto wziąć pod uwagę lekturę ,,Dziennik youtubera. Nie ma innej opcji. Sezon 4" Marcusa Emersona, który z powodzeniem można czytać jako oddzielną całość. Jest to połączenie komiksu z literaturą humorystyczną. W przypadku tej publikacji nie brakuje dużej liczby komiksowych grafik utrzymanych w czarnej kolorystyce. Strony są kremowe, więc idealnie się to komponuje z resztą wydania.

W części czwartej ,,Dziennika youtubera" główny bohater  postanowił wymyślić śmieszne nagranie. Problem polegał na tym, że główną bohaterką wydania miała zostać też żywa kura. Nie byłoby w tym nawet nic aż tak bardzo dziwnego, gdyby nie fakt, że kura uciekła i pojawił się problem. Oprócz tego pojawił się również drugi wątek związany z Davy'm. 

,,Dziennik youtubera. Nie ma innej opcji. Sezon 4" Marcusa Emersona to świetna lektura skierowana, przede wszystkim, do młodzieży oraz młodszych dzieci, które rozumieją żart sytuacyjny i chcą się pośmiać podczas zapoznawania się z tą lekturą. W tym przypadku na pewno będzie to możliwe. Z racji tego, że wydanie nie jest za ciężkie z powodzeniem można zabrać ją ze sobą w podróż, w czasie której umili czas przejazdu. Bardzo cieszy fakt, że na polskim rynku są wydawane takie zabawne lektury. W czasie przygód Davy'ego na pewno nie można się nudzić.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.

10 komentarzy:

 1. Zaproponuję lekturę mojej nastoletniej siostrzenicy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna lektura dla dzieci. Osobiście jej nie czytałam, ale bratanica ma poprzednie tomy i bardzo jej się podobały. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za polecenie, myślę że mój siostrzeniec by to polubił

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka jak najbardziej na czasie, ja wcześniej o niej nie słyszałam. Mi się podoba taka propozycja i sądzę że młodym ludziom tez.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię sięgać po ten cykl.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi bardzo fajnie, jestem ciekawa, czy książka spodobałaby się moim dzieciakom :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój syn lubi tę serię i mimo, że ma już prawie 15 lat, to często sięga po takie książki oprócz tych dla starszaków.

  OdpowiedzUsuń
 8. Idealna dla nastolatków, ja to już jednak nie sięgam po takie :D

  OdpowiedzUsuń
 9. słyszałam już o tej książce, uważam że jest to super propozycja dla młodzieży :)
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie pewnie w ogole by nie rozbawiła,ale na następnych zajęciach polece ja dzieciakom :)
  Agaman

  OdpowiedzUsuń