Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 23 października 2022

,,Osiedle Sielanka. Bomba" Małgorzata Gutowska-Adamczyk

 ,,Osiedle Sielanka. Bomba" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk stanowi trzeci tom serii znakomitej polskiej pisarki.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk na polskim rynku tworzy już od wielu lat. Jeśli chodzi o zapoznawanie się z jej twórczością miałam dość długą przerwę związaną z czytaniem jej dorobku literackiego. Swego czasu jednak bardzo podobały mi się jej ,,Podróż do Miasta Świateł". Cieszę się więc, że przez lata mojej przerwy na rynku wydawniczym przez cały czas ukazują się kolejne wydania tej znakomitej polskiej pisarki. Na pewno warto jest się skusić również na cykl ,,Osiedle Sielanka", który obecnie doczekał się już wydania trzeciego tomu.

Bardzo rzadko zdarza się, by w książkach dla dorosłych znajdowały się drobne ilustracje. ,,Osiedle Sielanka" zalicza się do tego rzadkiego grona wydań i tym samym jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Bez wątpienia na uwagę zasługuje również przedstawiony na początku wykaz wszystkich bohaterów, którzy pojawią się w tym tomie. Ze względu na ich mnogość jest to bardzo dobre posunięcie. W tym tomie poszczególne postacie na pewno nie mogą narzekać na nudę, gdyż bardzo dużo się u nich dzieje. Czy u kogoś będzie w miarę spokojnie?

,,Osiedle Sielanka. Bomba" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk jest trzecim tomem serii i ze względu na poziom zaawansowania i lepszą orientację w życiu bohaterów dobrze jest się z nim zapoznawać po przeczytaniu także dwóch poprzednich części. Jest to bardzo ciekawa seria obyczajowa, jednak nie mogło być też inaczej, jeśli za jej powstanie była odpowiedzialna tak znakomita polska pisarka. Na pewno jest to jedno z wydań, które podobnie jak dwie poprzednie części zachwyca już od samego początku. 

Książkę można kupić na www.inverso.pl 
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

13 komentarzy:

 1. Miło spędziłam czas z tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam już listę ksiazek do przeczytania, ale może ta serie wrzuce a listę oczekujących:)
  Agaman

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej serii, ale myślę, że zaciekawiłaby mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pamiętam kiedy ostatnio w literaturze dla dorosłych widziałam ilustracje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jedynie z bestiariuszach ostatnio tak więc to ciekawe urozmaicenie :)
   Agaman

   Usuń
 5. Wydaje się być ciekawa i interesująca, może kiedyś się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Już od wielu lat zabieram się za książki tej pani i jakoś tak mi schodzi do tej pory.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam autorki, ani seriii czas to zmienić

  OdpowiedzUsuń
 8. Podoba mi się to, że w książce znajdują się ilustracje. To rzadkie w literaturze. Poza tym nie znam Autorki, ale może spotkam jej książki gdzieś w księgarni.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem zaskoczona, że w tej książce są ilustracje. Książka zapowiada się ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 10. Ilustracje przyjemne dla oka potrafią być fajnym umilaczem czasu z lekturą:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety już za dużo do nadrobienia...poza tym jakoś nie czuję by ta historia była dla mnie. Kinga

  OdpowiedzUsuń