Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 31 października 2022

,,Fałszywy świadek" Karin Slaughter

 Karin Slaughter tworzy naprawdę ciekawe i złożone historie. ,,Fałszywy świadek" na pewno zalicza się do jej świetnych książek.


Całość zaczyna się dość niepozornie. Opiekunka do dziecka wiedziała, że ojciec dziecka zajmuje się różnymi rzeczami, jednak nigdy się tym bardziej nie interesowała. Pewnego dnia jednak przypadkowo odkryła coś co miało sprawić że przetrwa tylko jedno z ich - ona lub on. Minęły lata i bardzo szybko okazało się, że przeszłość wcale nie dawała o sobie zapomnieć. Kto wtedy zwycięsko uszedł z życiem? Co wydarzyło się przed laty? Jaki to miało związek z teraźniejszością i czy ktoś znał prawdę odnośnie tego co zdarzyło się przed laty?

Pozycja jest tak obszerna i wydana w większym formacie, że początkowo może przerażać swoją objętością. Nie ma się jednak czym przejmować, gdyż autorka tak prowadzi akcję, że już od samego początku nie można się od niej oderwać. Z wielkim zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi stronami w ekspresowym tempie. Przeszłość znakomicie mieszkała się z teraźniejszością, sekrety ukrywane przez lata stopniowo wychodziły na jaw.

Karin Slaughter w swojej najnowszej powieści nawiązał,a także do bieżącego tematu, t.j. trwającej pandemii. Nie jest to jednak wątek bardzo przytłaczający. Nie chcę zdradzać głównej linii fabularnej, jednak zaręczam, że nie można narzekać na brak zaskakujących zwrotów akcji. ,,Fałszywy świadek" to jedna z tych książek od których nie sposób oderwać się przed przeczytaniem ostatniego zdania. Serdecznie polecam na jesienny dzień.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

5 komentarzy:

 1. Dam się namówić na lekturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię zapoznawać się z twórczością tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie odkrywasz przed nami zbyt wiele.. ;) Myślę, że ksiażka mogłaby mnie zaciekawić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mroczna okładka i bardzo intrygująca recenzja! Kusisz, oj kusisz...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ezugi brings state-of-the-art filmmaking fused with RNG gameplay into one actually distinctive product – EZ Dealer Roulette Thai! August 31, 2022 Ezugi provides a twist to the standard European Roulette and launches EZ Dealer Roulette in Thai. Based in our LATAM studio, Baccarat Super 6 provides the excitement and thrills of this popular Casino sport to your gamers. How to play Mini baccarat 바카라사이트 is simply as I even have have} outlined above. The supplier offers the cards to Player and Banker, calls the action, after which draws any third card.

  OdpowiedzUsuń