Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 31 października 2022

,,Księżniczka na zawsze" Connie Glynn

 ,,Księżniczka na zawsze" Connie Glynn stanowi już piąty tom serii.


Są takie serie, na których kontynuacje czekam z niecierpliwością i książki Connie Glynn z całą pewnością do nich zaliczają. Choć ,,Księżniczka w sercu" jest moim zdaniem delikatnie słabsza, niż poprzedniczki, nie przeszkodziło mi to, by ponownie wrócić do Rosewood Hall i razem z przyjaciółmi rozwiązać zagadkę. To powieść pełna magii, teoretycznie niełączących się ze sobą wątków oraz przyjaźni, którą dzieli cienka linia od niedozwolonej miłości. Znani nam już z poprzednich części Lottie, jej przyjaciel Ollie, księżniczka Eleanor Wolfson oraz jej partyzan Jamie ponownie zmierzą się z Mistrzem Lewiatanem, którego tożsamość poznali w końcówce poprzedniego tomu.

Ellie chciała być jak inne nastolatki, dlatego podjęła naukę w Rosewood Hall. Jako następczyni tronu Maradawii nie mogła jednak ujawnić swojej prawdziwej tożsamości, dlatego razem z Lottie wpadły na przypadkowy pomysł, by to ta druga udawała księżniczkę. Mistrz Lewiatan jednak nie pozostaje bierny, chce przejąć władzę w królestwie, a przy tym sterować uczniami szkoły za pomocą metody Hameln. Teraz już wiemy, że manipulacja może naprawdę wiele zdziałać. Czy jednak jest zdolna przezwyciężyć prawdziwą przyjaźń?

Connie Glynn stworzyła ciekawą serię książek nie tylko dla nastolatków. Sama bardzo chętnie przenoszę się w ten tajemniczy, magiczny i nieco sensacyjny świat, by razem z bohaterami odkrywać kolejne tajemnice i rodzinne powiązania ze szkołą Rosewood Hall. Piękne okładki dodatkowo przyciągają wzrok, a jeśli jeszcze nie znasz tej serii, mam dla Ciebie świetną wiadomość. Na polskim rynku dostępnych jest już 5 tomów,  więc masz się w czym zaczytać. 


4 komentarze:

  1. nie przepadam za książkami dla nastolatków, nie moje klimaty, ale mogę podrzucić tą propozycję siostrzenicy
    dyedblonde

    OdpowiedzUsuń