Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 8 października 2022

,,I żyli długo i szczęśliwie" Przemek Pawelec

 ,,I żyli długo i szczęśliwie" Przemka Pawelca to zbiór trzech wywiadów.


Bardzo dawno nie miałam okazji zapoznać się ze zbiorem wywiadów. Tym razem mój wzrok padł na ,,I żyli długo i szczęśliwie" Przemka Pawelca, który skupia się na zapisie trzech przeprowadzonych rozmów. Autor na swoich rozmówców wybrał osoby szczególne. Wszyscy panowie opiekują się osobami, które są chore na Alzheimera. Nie jest przyjemnym patrzeć, jak bliska osoba zaczyna tracić pamięć w coraz większym stopniu.

W związku z tym, że wywiady zostały przeprowadzone z trzema mężczyznami każdą z rozmów udało się zawrzeć na kilkudziesięciu stronach. Cała lektura ma ich ok. 120. Nie brakuje w niej opowieści o tym skąd panowie czerpią siłę na to, by wciąż być, trwać i działać. ,,I żyli długo i szczęśliwie" Przemka Pawelca jest lekturą trudną, gdyż rozmowa o chorobie nigdy nie jest łatwa. Bez wątpienia taka też jest ta propozycja, jednak nie sposób przechodzić obok niej z tego powodu obojętnie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.


7 komentarzy:

 1. Jak ktoś lubi to czemu nie :)
  Ja lubię ale zbiory opowiadań :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno to ważna tematyka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł sugeruje zupełnie inną tematykę i przywodzi na myśl jakiś romans... Jestem pewna, że książka chwyta za serce i budzi wiele emocji.

  OdpowiedzUsuń
 4. To taka dość cieniutka książeczka...

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam że raczej nie zwróiłabym uwagii na lekturę. I chyba nie jest w moim guście :)

  OdpowiedzUsuń