Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 22 października 2022

,,Jak wspierać dzieci wysoko wrażliwe" Agata Majewska

 ,,Jak wspierać dzieci wysoko wrażliwe", którą napisała Agata Majewska podejmuje bardzo ważną tematykę. 


,,Jak wspierać dzieci wysoko wrażliwe" Agaty Majewskiej jest jednym z tych wydań, obok których nie sposób przejść obojętnie. Osoby wysoko wrażliwe w dojrzałym życiu nie zawsze są rozumiane nawet przez najbliższe osoby. Nie ma więc się czemu dziwić, że powstała książka o tym, w jaki sposób można wspierać dzieci wysoko wrażliwe. Jest to genialne wydanie nie tylko dla rodziców takich pociech, ale też wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. 

Agata Majewska podzieliła to wydanie na kilka większych rozdziałów. Nie brakuje w nich podjęcia takich zagadnień jak to w jaki sposób można zauważyć różne symptomy, jak odpowiadać na potrzeby wysoko wrażliwego dziecka. Jest także opisany czas pójścia do przedszkola, czy pojawienia się w domu kolejnego dziecka. Ważne jest to, by akceptować dziecko takim, jakim jest. Zawarty jest także rozdział o tym w jaki sposób można radzić sobie z niewspierającym otoczeniem.

,,Jak wspierać dzieci wysoko wrażliwe" Agaty Majewskiej bez wątpienia jest wydaniem, które porusza bardzo ważną, ale niestety też niszową tematykę. W związku z tym tym bardziej nie zaszkodzi zainteresować się tym zagadnieniem. Jest to niezwykle wartościowa pozycja nie tylko dla rodziców, ale też wszystkich dorosłych osób, które mają kontakt z dziećmi wysoko wrażliwymi.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.

7 komentarzy:

 1. Sama jestem osobą wysoko wrażliwą, a do tego z racji zawodu, chętnie przeczytam tę publikację.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm, pozycja wydaje się być o tyle wartościowa, że napisana jest przez terapeutkę, która bazuje na 10 latach własnych doświadczeń. Zarówno jako specjalista, jak i mama.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ważny temat dla każdego rodzica i pedagoga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ważna i ciekawa lektura dla każdego nie tylko dla rodzica :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaluje,ze moja mama nie czytala tego typu ksiazki ..
  Agaman

  OdpowiedzUsuń