Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 21 października 2022

,,Wiedźmy z Manningtree" A. K. Blakemore

,,Wiedźmy z Manningtree" A. K. Blakemore to nietypowa publikacja. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni


,,Wiedźmy z Manningtree" A. K. Blakemore to jedna z tych lektur, które na pewno są nietypowe pod względem poruszanej w niej tematyki. Na pewno nie sposób przejść obojętnie obok tego wydania właśnie z powodu niesztampowych fabuły, która została w niej zawarta. W związku z tym nie zaszkodzi zainteresować się lekturą publikacji ,,Wiedźmy z Manningtree" A. K. Blakemore. Na pewno jest jedną z propozycji, na które warto kest przeznaczyć swój wolny czas. Wydanie nie jest aż tak bardzo obszerne, więc bez problemu można przeczytać tę książkę w jeden wieczór. Tych w jesiennym okresie kiedy to bardzo szybko robi się ciemno na pewno nie brakuje.

Głównymi bohaterkami tego wydania są kobiety. Fabuła toczy się w czasie kiedy to kobiety z błahych powodów mogły być uznawane za czarownice. Oczywistym jest to, że karą za takie przewinienie nie było nic przyjemnego. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, iż powieść ,,Wiedźmy z Manningtree" A. K. Blakemore inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami i z tego powodu jest jeszcze cenniejsza pod względem zawartej w niej treści. W miejscu opisywanym w książce pojawił się Łowca Czarownic, lecz czy jego działania miały przynieść tak pożądane przez niego rezultaty? Zakończenie tej historii na pewno jest nietypowe z tego względu, że inspirowana jest ona prawdziwymi wydarzeniami. 

,,Wiedźmy z Manningtree" A. K. Blakemore jest napisana bardzo pięknym i na pewno nie prostym językiem. Również z tego powodu grupa odbiorców może być zawężona. Sądzę jednak, że warto jest mieć na uwadze ,,Wiedźmy z Manningtree" A. K. Blakemore, gdyż jest to tytuł wyjątkowy. W ciągu ostatnich kilku lat na pewno nie trafiłam na nic podobnego. Z tego też powodu warto jest poszerzać swoją wiedzę odnośnie ciekawych zjawisk i wydarzeń, które miały miejsce naprawdę. Dzięki temu, że jest to nietuzinkowa fabuła na pewno warto zwrócić uwagę na tę lekturę w przyszłości w wolnym czasie. Na niebanalne wydania zawsze warto jest znaleźć jeden wolny wieczór w trakcie swojego życia. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

6 komentarzy:

 1. Jeszcze zastanowię się nad lekturą tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię historyczne niesztampowe powieści.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie zupełnie nie zainteresowała ta książka zdecydowanie niebjest dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Obawiam się, że tym razem nie jest to propozycja dla mnie. Raczej po nią nie sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie i wygląda na to, że książka jest w moich klimatach. Bardzo mnie nią zaciekawiłaś.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moja siostra mogłaby się zainteresować tą ksiązką, więc podeślę jej Twój wpis.

  OdpowiedzUsuń