Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 16 października 2022

,,Mc. Darcy. Randka w ciemno z milionerem" Monika Magoska-Suchar

,,Mc. Darcy. Randka w ciemno z milionerem" to kolejna świetna książka autorstwa Moniki Magoskiej-SucharSprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Lubię książki, które sprawiają, że w codziennej gonitwie można złapać oddech i oddać się lekturze. Monika Magoska-Suchar to Autorka, której powieści trafiają do coraz szerszego grona odbiorców. Podobnie będzie też w przypadku najnowszej publikacji, czyli ,,Mc. Darcy. Randka w ciemno z milionerem". Nie jest to z pewnością historia, która wywoła spektakularny efekt. Ja jednak polubiłam ją za naturalność, delikatną warstwę kryminalną i zagadkę, która nie daje o sobie zapomnieć do końca książki. Autorka zabiera czytelników w prawdziwą podróż po zwycięstwo, które może być okupione wieloma komplikacjami. To lekka lektura, z którą spędziłam wolny dzień i nie żałuję, że się z nią zapoznałam.

Mc Darcy. Pisarz, a może pisarka? Tego nie wie nikt. Osoba, której książki sprzedają się już w milionach egzemplarzy pozostaje nierozpoznana dla świata zewnętrznego. Porusza czułe struny odbiorców, daje nadzieję. Subtelność, zrozumienie, poryw serca. Tak można by podsumować każde spotkanie z jego twórczości głównej bohaterki książki. Zostaje nią Claire Abramson. Wychowywała się w domu dziecka, przed laty jej brat popełnił samobójstwo. Razem z przyjaciółką w dzielnicy Woodheaven prowadzi kawiarnię Sweet Hollow. Niestety, poprzez zapędy przedsiębiorcy los przedsiębiorców staje się zagrożony. Wzrastające czynsze sprawiają, że mieszkańcy i firmy powoli się zamykają. Interes to całe życie Claire. Wyrusza na cichą wojnę z niszczycielem.

Jej jedynym ratunkiem może być program realizowany dla fanek twórczości Mc Darcy'ego. Nikt lepiej nie zna jego treści, rozdziałów, przesłań niż Claire. Przystępując do rywalizacji, ma szansę ocalić siebie i przyjaciół. Tylko co z jej sercem? Czy tajemniczy pisarz okaże się wart każdej konkurencji? Nie wiadomo. Z pewnością wie o tym Duncan Pemberton, który jest twórcą tego programu. Przedsiębiorca, który ma tyle pieniędzy, że nie wie, co z nimi zrobić. Los jednak bywa przewrotny, o czym przekonają się bohaterowie najnowszej powieści autorstwa Moniki Magoskiej-Suchar.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

9 komentarzy:

 1. Na pewno wielu czytelników zechce sięgnąć po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uważam, że książka prędzej czy później znajdzie odbiorców.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej książce, może nawet kiedyś po nią sięgnę, bo od czasu do czasu lubię takie klimaty. Pozdrawiam, Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 4. Tym razem to zupełnie nie moje klimaty, osobiście bym po tą książkę nie sięgnęła;) Aneta S.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również lubię takie lekkie książki. Ale interesująca jest dla mnie skrytość autora. Ciekawe!

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że warto skusić się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa książka, w moim klimacie - chetnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale fajnie, nie słyszałam o tej pozycji, ale wygląda na ciekawą

  OdpowiedzUsuń
 9. Rzuciła mi się ta okładka w oczy i muszę przyznać, że chętnie bym przeczytała, może kiedyś będzie taka okazja.

  OdpowiedzUsuń