Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 1 października 2022

,,Nad ziemią" Magdalena Szponar

,,Nad ziemią" Magdaleny Szponar to drugi i zarazem ostatni tom tej dylogii. Na brak emocji nie można narzekać.


Magdalena Szponar do tej pory wydała kilka pozycji. Ja po raz pierwszy miałam okazję poznać jej twórczość właśnie przy okazji zapoznawania się z dylogią ,,Uczucia nie do ugaszenia". Bardzo ucieszyłam się, że na lekturę czekały od razu obie części. Nie lubię zbyt długo czekać na kontynuację w chwili, gdy dana lektura przypadnie mi do gustu. W związku z tym postanowiłam zarezerwować sobie na obie lektury odpowiednią liczbę dni i postanowiłam przystąpić do ich czytania. Już pierwszy tom wywarł na mnie bardzo duże wrażenie, więc tym bardziej byłam ciekawa co wydarzy się w ,,Nad ziemią. Uczucia nie do ugaszenia" polskiej pisarki.

Magdalena Szponar w tym wydaniu również postanowiła nie oszczędzać bohaterów. Iga obecnie była w ciąży i musiała zmierzyć się z tą nową dla niej sytuacją. Olek z kolei miał problemy finansowe i musiał postarać się jakoś z nimi uporać. Choć między tą dwójką bywało różnie nic nie stało na przeszkodzie temu, by mogli tworzyć ze sobą szczęśliwy związek. Życie jednak pisze różne scenariusze nie tylko w książkach, ale również w prawdziwym życiu. Czy dla Igi i Olka miały nadejść jeszcze szczęśliwe wspólne dni?

,,Nad ziemią" Magdaleny Szponar kończy tę dwutomową serię. Bez wątpienia nie można narzekać tutaj na brak wydarzeń i ciekawych zwrotów akcji. Życie nie zawsze jest pasmem powodzeń i o tym opowiada również ta seria. Trzeba mierzyć się z tym, co jest nam pisane i przed takimi wyzwaniami stanęli również główni bohaterowie obu wydań. Iga i Olek mogli mieć przed sobą szczęśliwe dni, jednak czy faktycznie tak było? Na pewno polska pisarka stworzyła dylogię, od której nie sposób się oderwać.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Amare.

8 komentarzy:

 1. Mnóstwo życiowych perturbacji, cała gama emocji, takie powieści znajdują miłośniczki gorących klimatów czytelniczych. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mogłabym się skusić na tę książkę. Wcześniej chyba o niej nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło spędziłam czas z tą dylogią.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o tej książce, ale fabuła mi się bardzo podoba. Może się na nią skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej serii, ale czuć w niej powiew świeżości. Jak to, że autorka zdecydowała się pisać o strażakach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam o tej serii, ale okładka przyciąga wzrok. Mam nadzieję że i historia jest taka wciągająca!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dwutomowa historia, a ile życiowych zawirowań...Książka na pewno znajdzie swoich czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości tej autorki, ale w wolnej chwili chętnie poznam tą serię. :)

  OdpowiedzUsuń