Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 2 października 2022

,,Wymarzone" Justyna Piec-Głogowska

,,Wymarzone" Justyny Piec-Głogowskiej to lektura o długo wyczekiwanych dwóch kreskach na teście ciążowym.


,,Wymarzone" Justyny Piec-Głogowskiej swoją premierę miała stosunkowo niedawno. Gdy tylko zauważyłam, jaką tematykę ma poruszać to wydanie wiedziałam, że na pewno nie przejdę obok niego obojętnie. W związku z tym, iż obecnie panuje wielka moda na posiadanie dzieci, dopytywanie się, kiedy w końcu pojawi się maleństwo dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, że niekiedy nie jest to aż takie oczywiste. Sporo kobiet ma problemy z zajściem w ciążę, donoszeniem dziecka. Pytania z odpowiedziami, które dla innych są interesujące przyszłym rodzicom mogą sprawić więcej bólu niż radości.

Karolina i Adam od dłuższego czasu starali się o to, by kobiecie udało się zajść w ciążę. Ich starania nie przynosiły jednak oczekiwanych rezultatów. To nie nastrajało zbyt optymistycznie, a dodatkowo powodowało napięcia między małżonkami. Adam coraz częściej zaczął spoglądać w stronę innej kobiety, Ady. Czy możliwym było, by małżeństwo innych bohaterów rozpadło się z powodu zakończonych niepowodzeniem starań o dziecko? Czy może miało być dla nich jeszcze szczęśliwe zakończenie?

Muszę przyznać, że lubię powieści wydawane przez wydawnictwo Novae Res. Są także tak wydawane, że czyta się je szybko, wzrok się nie męczy. Nie inaczej było w przypadku tej pozycji. Pomimo tego, że ma 300 stron czytało mi się ją bardzo szybko. Temat nie jest łatwy, ale Justyna Piec-Głogowska przedstawiła go w bardzo przystępny sposób. Zwróciła uwag na uczucia i emocje, które towarzyszyły Karolinie i Adamowi. Uważam, że warto jest czytać takie wydania. Zazwyczaj dobrze się kończą. Tak jak powinna kończyć się każda ciąża. Jeżeli lubicie czytać tego typu powieści, na pewno warto jest zwrócić uwagę na tę powieść.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

4 komentarze:

 1. Ważna książka, którą ja również chcę przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno podejmuje bardzo ważmy temat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Temat bardzo trudny i wymaga dobrego nastawienia. Nie wiem, czy historia jest wymyślona, ale jeżeli komuś pomoże, to jak najbardziej warto przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciężka ale i ciekawa książka. Nie wiem czy na razie będę się rozglądać za lekturą.

  OdpowiedzUsuń