Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 1 października 2022

,,Ostatnia stacja Pituna" Alexander J. Motyl

,,Ostatnia stacja Pituna", którą napisał Alexander J. Motyl jest wydaniem z gatunku political fiction.

Chyba do tej pory nie miałam możliwości zapoznania się z gatunkiem, jakim jest political fiction. Z tego też powodu mój wzrok padł na ,,Ostatnia stacja Pituna", którą napisał Alexander J. Motyl. Jest to wybitny profesor historii oraz politologii, który jest silnie związany z Polską. Z tego też powodu w naszym kraju mamy możliwość zapoznania się z tym wydaniem genialnie przetłumaczonym przez Patryka Małeckiego. Jest to jedno z tych wydań, którego tytuł Pituna jest już niezwykle wymowny, nie wspominając o innych wątkach, które pojawiają się właśnie w tej powieści z gatunku political fiction.

Powieść szpiegowska zawsze jest dobrym wyborem na spędzenie z nią kilku godzin wolnego czasu. Jeśli do tego doda się znakomite pióro autora tego wydania oraz gatunek political fiction nie mogło wyjść z tego nic innego niż niezwykle wciągająca historia, którą warto mieć na uwadze w jeden z wolniejszych dni. Lektura opiera się na dążeniach Pituna do osiągnięcia władzy nad Rosją. Czy udało mu się tego dokonać? Narratorami tej opowieści staje się dwójka dziennikarzy, którzy relacjonują poszczególne wydarzenia.

Ważne jest wspomnienie o tym, iż od wydania nie sposób się oderwać. Jest to możliwe dzięki nieoczekiwanym zwrotom akcji oraz intrygom, których nie sposób się domyślić. Dodanie do tego odpowiedniej dawki humoru okazało się naprawdę świetnym posunięciem. Zaskakujące zwroty akcji sprawiają, że odbiorca nie może mieć pewności związanej z tym w jaki sposób zakończy się lektura wydania ,,Ostatnia stacja Pituna", którą napisał Alexander J. Motyl.


8 komentarzy:

 1. Może się skuszę, najpierw muszę moje poczytać

  OdpowiedzUsuń
 2. Może kiedyś znajdę czas dla tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. To nie moje czytelnicze klimaty..., ale znam fanów tego gatunku. Przy okazji polecę ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak odpisałaś tę książkę, że całkiem możliwe, że po nią sięgnę, jeśli gdzieś na nią natrafię.
  Żyć nie umierać

  OdpowiedzUsuń
 5. Z jednej strony intryguje mnie fabuła, ale z drugiej nie przepadam za political fiction

  OdpowiedzUsuń
 6. Możliwe, że kiedyś się na nią skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie czytałam jeszcze nic z tego gatunku. Może kiedyś się skuszę.

  OdpowiedzUsuń