Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 1 października 2022

,,Brudna Ameryka" Dorota Krzowska-Ważna

,,Brudna Ameryka" Doroty Krzowskiej-Ważnej to pozycja interesująca pod względem poruszanego w niej zagadnienia.

Obecnie na polskim rynku powstaje bardzo dużo poradników na temat sprzątania, ale nie ma dostępnej powieści,która opisywała by jak to wygląda za granicą. Z tego też powodu ,,Brudna Ameryka" Doroty Krzowskiej-Ważnej jest tym bardziej interesująca pod względem opisywanych w niej wydarzeń. Na pewno nie sposób przejść obojętnie obok tego wydania, które jest niesztampowe pod względem przedstawianej w niej treści. Z tego też powodu Dorocie Krzowskiej-Ważnej udało się wypełnić literacką lukę na rodzimym rynku. ,,Brudna Ameryka" Doroty Krzowskiej-Ważnej nie jest obszernym wydaniem, więc ze spokojem można się z nią zapoznać w kilka godzin.

Autorka postanowiła napisać fabularyzowane historie na temat pracy sprzątaczki w Ameryce, a dokładniej pomieszczeń, które można tam zobaczyć. Pisarka oparła się na własnych doświadczeniach, gdyż miała okazję pracować właśnie w takim charakterze w tym kraju. Ze względu na lekkość pióra autorki i opisywanie poszczególnych pomieszczeń jej klientów niejednokrotnie na twarzy odbiorcy pojawi się szeroki uśmiech. Jest to bardzo ciekawe wydanie, ukazujące, jak wyglądają poszczególne mieszkania w Ameryce i czy czystość zawsze jest ich wyznacznikiem.

,,Brudna Ameryka" Doroty Krzowskiej-Ważnej to pozycja ciekawa pod względem nietypowej fabuły, a tym bardziej również z tego powodu, że została napisana na podstawie własnych doświadczeń autorki. Na pewno umili jeden z wolnych wieczorów, a te jesienne zapowiadają się na wyjątkowo długie. Dobrze jest spędzić czas właśnie z taką pozycją, która jest zabawna, ale także pokazuje, jak to wygląda naprawdę w amerykańskich domach.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

9 komentarzy:

 1. To, że książka powstała na podstawie własnych doświadczeń autorki, zachęca do jej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta książka na pewno warta jest uwagii. Można się z niej wiele dowiedzieć

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie do końca moje klimaty, ale fajnie, że ktoś na podstawie własnych doświadczeń opisuje takie historie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że jest to nietypowa tematyka książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy temat, nie spodziewałam się, że powstanie książka go opisująca.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sprzątanie w Ameryce jakoś nie bardzo mnie interesuje. Wolałabym poczytać o tamtejszych relacjach międzyludzkich w pracy, w sąsiedztwie, itp.

  OdpowiedzUsuń