Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 9 października 2022

,,Piękna i gniewny. Wbrew pozorom" J. Harrow

 ,,Piękna i gniewny. Wbrew pozorom" J. Harrow to ciekawa propozycja na wolny czas. 

Bardzo lubię zaczytać się w takich lekkich historiach. Z przyjemnością więc skusiłam się na ,,Piękną i gniewnego" J. Harrow. Książka zainteresowała mnie swoją fabułą, więc postanowiłam dać jej szansę. Już od początku wspaniale wciągnęłam się w stworzoną przez autorkę fabułę i nie żałuję, że skusiłam się na to czytelnicze spotkanie. Takie lekkie pozycje, dobrze napisane, które wiadomo jak się skończą też są potrzebne w wolny dzień. Mózg nie może cały czas pracować na najwyższych obrotach, więc przy takiej lekkiej pozycji idealnie można się zrelaksować. Ach, co to były za emocje! 

Życie pisze naprawdę różne scenariusze i nie sposób jest przygotować się na to, co może na nas czekać w następnej chwili. W takiej właśnie sytuacji znalazła się Larissa. Jej życie odmieniło się w chwili, gdy nakryła męża na zdradzie. Niewiele się zastanawiając postanowiła się na nim zemścić. Jak w dalszym ciągu miało wyglądać życie miłosne Larissy? Co za niespodzianki jeszcze szykowało dla niej życie?

Jak już wspomniałam, praktycznie od początku można spodziewać się takiego zakończenia. Publikacja jest stosunkowo obszerna, jednak bardzo sprawnie się z nią zapoznałam. J. Harrow stworzyła taką historię od której nie sposób się oderwać. Podobały mi się dobrze wykreowane postacie, przyjaźń na dobre i na złe. Wątków jest tutaj całkiem dużo, jednak żaden z nich nie okazał się przytłaczający. Serdecznie polecam miłośnikom lekkich miłosnych książek.  


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.

7 komentarzy:

 1. Najważniejsze są dobrze wykreowane postacie, bo bez nich trudno się w książce zatracić

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę polecać ją dalej skoro jest ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś idealnego dla mojej przyjaciółki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomimo tego, że historia jest przewidywalna, nie można się od niej oderwać. I super ! Chętnie poznam książkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasami i przewidywalne zakończenia mogą być fajne :) taka książka idealna do relaksu

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że warto by było poznać tę historię zapowiada się ciekawie.

  OdpowiedzUsuń