Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 9 października 2022

,,Wzgórze Niezapominajek" Anna Bichalska

 Miło można spędzić czas z taką publikacją. Warto mieć ten cykl polskiej pisarki na uwadze.

,,Wzgórze niezapominajek" stanowi pierwszy tom obyczajowej serii, która będzie idealnym wypełnieniem wolnego czasu dla kobiet w różnym wieku. W związku z tym iż kilka lat temu miałam okazję poznać pióro tej polskiej pisarki, które bardzo przypadło mi do gustu, nie mogłam przejść obojętnie również obok tego wydania. Niewątpliwie jest to jedna z tych lektur, na które należy przygotować sobie odpowiednią ilość czasu, gdyż jest się w czym zaczytać w jeden wieczór. 

Główną bohaterką tego wydania jest Lena, kobieta, w życiu której właśnie miały miejsce dość poważne zawirowania. W celu leczenia złamanego serca wyjechała do domu babci. To właśnie wtedy dowiedziała się, że jej zmarła przed rokiem przyjaciółka Julia coś dla niej zostawiła. Lena postanowiła zapoznać się z treścią listu oraz spróbować podążać zgodnie z zawartymi w nim wskazówkami.

,,Wzgórze niezapominajek" Anny Bichalskiej stanowi pierwszy tom obyczajowej serii. Na rynku wydawniczym dostępne są już również kolejne tomy tego cyklu. W związku z tym nie zaszkodzi zainteresować się ich lekturą, gdyż jest to jedna z bardzo dobrze napisanych serii. W tej części przeszłość świetnie miesza się z teraźniejszością i ma na nią bardzo duży wpływ. Serdecznie polecam miłośnikom wszystkich powieści obyczajowych. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

7 komentarzy:

 1. Fajnie, że jest więcej tomów, bo jak książka mi się podoba to nie lubię czekać na kontynuacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w ogóle to ostatnio ktoś mnie w pracy w bibliotece pytał o książki tej autorki!

   Usuń
 2. W przyszłości będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię sięgać po serię obyczajowe, więc może kiedyś się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam co prawda tej autorki, ale wiem komu tę książkę polecić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam, że lubię książki autorki, chociaż mam kilka tytułów do nadrobienia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam twórczości autorki, ale bardzo rzadko sięgam po obyczajówki :)

  OdpowiedzUsuń