Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 12 października 2022

,,Przyjaciel. Lubię cię za bardzo" Agnes Sour

 ,,Przyjaciel. Lubię cię za bardzo" Agnes Sour to debiut autorki. Lektura została zakwalifikowana do lektury New Adult.

,,Przyjaciel. Lubię cię za bardzo" Agnes Sour jest jednym z tych debiutów, które zainteresowały mnie nie  tylko opisem na okładce, ale także dopiskiem na przodzie książki. Z tego też powodu postanowiłam sprawdzić o co dokładnie chodzi z tym balansowaniem na granicy przyjaźni i pożądania oraz co konkretnie z tego wynikało. Krótko po otrzymaniu przesyłki postanowiłam, że książka znajdzie się na górze mojej listy lektur do przeczytania. Tak też się stało i ze względu na jej dość sporą objętość postanowiłam zarezerwować sobie na jej przeczytanie cały czas. Było to bardzo dobrym rozwiązaniem z mojej strony.

Sięganie po literaturę zakwalifikowaną do gatunku New Adult zawsze jest dla mnie ciekawym doświadczeniem. Sama nastolatką już nie jestem, ale dzięki częstemu obcowaniu z młodzieżą jestem bardzo ciekawa tego, z jakimi problemami i rozterkami obecnie muszą się mierzyć. Głównymi bohaterami tego wydania zostali Lili i Dawid. Brat bardzo dbał o to, by jego siostrze nie stało się nic złego. Ona jednak nie do końca czuła się dobrze z tym parasolem ochronnym nad swoją głową. Gdy Dawid musiał wyjechać Lili postanowiła zaznać odrobiny wolności. W jaki sposób się to dla niej skończyło?

,,Przyjaciel. Lubię cię za bardzo" Agnes Sour jest jednym z tych wydań, które niekoniecznie spodoba się tylko nastolatkom. Osoby dorosłe także świetnie mogą odnaleźć się z lekturze debiutu tej autorki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zwrócić uwagę na tę powieść, gdyż naprawdę jest tego warta.Na pewno nie zaszkodzi również mieć świadomości tego, że debiut autorki nie stanowi zamkniętej całości. Agnes Sour postanowiła zostawić odbiorcę bez odpowiedzi na wszystkie pytania i przygotować kontynuację tej pozycji. Odbiorcy tego tomu na pewno będą wypatrywać go z niecierpliwością. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Lubię tego typu opowieści, więc myślę że sięgnę z przyjemnością po ten tytuł

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zapowiada się bardzo obiecująco.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaintrygowałaś mnie. Chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś czuję, że to idealna propozycja dla mnie na długie wieczory ❤️

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię, kiedy książki opowiadają historie znacznie bardziej uniwersalne niż takie, które są adresowane do wąskiej grupy odbiorców. Widzę, że ta zalicza się do tych pierwszych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, że książka może trafić zarówno do dorosłych, jak i do dzieci

  OdpowiedzUsuń