Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 2 października 2022

,,Spooky love" Anna Langner

 ,,Spooky love" Anny Langner to kolejna świetna pozycja tej autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Anna Langner to polska autorka, która szturmem zdobyła serce czytelniczek w różnym wieku. Książki jest autorstwa można liczyć do różnych gatunków i rodzajów poruszanych tematów. Choć większość ukazuje się w serii ,,Niegrzeczne książki" to możemy przeczytać i o nadmorskich ,,Syrenach" i motocykliście ,,Riderze". Możemy też poznać niecodzienny ,,Zakres obowiązków". Niezmiernie cieszy mnie, gdy na rynku ukazuje się kolejna powieść jej autorstwa. Anna Langner to gwarancja jakości, niepowtarzalnej fabuły, która wciąga czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. Nie inaczej było w przypadku najnowszego ,,Spooke love". Nie mogę doczekać się kolejnej historii stworzonej przez Autorkę. Każda z nich ma w sobie to coś, co sprawia, że ciężko odłożyć ją na bok.

Tym razem głównymi bohaterami zostają Lidia Nowakiewicz, piastująca wysokie stanowisko w pracy, która od jakiegoś czasu nie sprawia jej takiej frajdy, jak kiedyś. Chciałaby zamieszkać w spokojnym miejscu, z dala od zgiełku miasta. Sebastian Banachowski zaś uważany jest przez rodzinę i znajomych za lekkoducha, który ma za cel zaliczyć co i rusz kolejną panienkę. Powiedzieć, że Lidka i Sebastian za sobą nie przepadają, to jak nic nie powiedzieć. Ich spotkanie ma miejsce w momencie odczytania testamentu Macieja Banachowskiego,, brata i partnera, który nieoczekiwanie zmarł na zawał serca. Okazuje się, że postanowił on sprawić im nie lada niespodziankę, zapisując po połowie domu Lidii i Sebastianowi. Bohaterowie postanawiają go wyremontować, a następnie z zyskiem sprzedać.

Jak zwykle, Anna Langner nie szczędzi odbiorcom pola bitwy. Między bohaterami iskrzy od pierwszych stron. Pozornie stateczna Lidia i bawidamek Sebastian nie wyobrażają sobie żyć wspólnie pod jednym dachem. Jednak wspólny cel łączy. Autorka po raz kolejny zabiera nas w świat fantazji i nieoczekiwanych zdarzeń o podłożu kryminalno-detektywistycznym, od których nie sposób się oderwać. Ciekawie wykreowani bohaterowie sprawiają, że ,,Spooke love" to lektura w raz sam na wolne popołudnie. Serdecznie polecam.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Tania Książka.

9 komentarzy:

 1. Jak na wolne popołudnie to będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja przyjaciółka na pewno zainteresuje się tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna okładka, ale nie miałam okazji czytać tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 4. W sumie myślę, że ta lektura mogłaby mnie wciągnąć. Lubię takie wątki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam, mnie nie oczarowała, ale to ciekawa lektura na wolne popłudnie czy wieczór :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa książka na długie deszczowe jesienne wieczory Monika F

  OdpowiedzUsuń
 7. Aleksandra Załęska4 października 2022 13:17

  Nie znam tej autorki, ale z tego co piszesz warto poznać jej książki bliżej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam ogromną chrapkę na tę historię, bo lubię książki autorki :)

  OdpowiedzUsuń