Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 30 października 2022

,,Szepty dzieciństwa" Anna Sakowicz

Anna Sakowicz to znana polska pisarka, której chyba nie należy nikomu bliżej przedstawiać. Poznajcie ,,Szepty dzieciństwa".


Anna Sakowicz ma na swoim koncie powieści dla większych i mniejszych, a nawet dla rowerzystów, gdzie w nieprzewodniku rowerowym poleca trasy na spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny. Wielokrotnie nagradzana, uwielbiana przez czytelniczki za trylogię ,,Jaśminowa Saga", wraca z nową powieścią, która początkowo zapowiadała się jako kolejne lekkie czytadło. Dość szybko jednak okazało się, że nie do końca tak jest. Pod warstwą beztroskiej dorosłości, kryje się bowiem przeszłość, która świadomie lub nie wpływa na nasze aktualne zachowania i wybory.

Życie Baśki na pewno nie było do pozazdroszczenia. Młoda kobieta musiała zmagać się z mieszkaniem pod jednym dachem z ojcem, który nie stronił od alkoholu i wspominał zmarłą żonę. Kobiecie marzyło się jednak inne, szczęśliwsze życie, jednak czy zdecydowała się ona na podjęcie odpowiednich kroków dzięki którym jej egzystencja z resztą członków rodziny miała ulec zmianie? Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że to wydanie ma bardzo dużą czcionkę. Dzięki temu jest też idealne dla osób, które mają problemy ze wzrokiem.

Niezwykle żywi i wiernie oddani bohaterowie, których możemy spotkać także na naszej ulicy, w mieszkaniu obok. Przyznaj sama, w ciągłym biegu niewiele zwracamy uwagę na otaczających nas ludzi, a przecież to oni tworzą klimat, wspomnienia. ,,Szepty dzieciństwa" jest także świetnym przyczynkiem do tego, by reagować w danej chwili, gdy chce się zmienić swoje życie. Nie bądźmy obojętni na to co dzieje się wokół nas. Serdecznie polecam tę słodko-gorzką historię na coraz chłodniejsze i krótsze dni.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Szara Godzina.

6 komentarzy:

 1. Autorkę jak najbardziej kojarzę, ale jeszcze nie miałam okazji poznać jej twórczości, może właśnie od niej zacznę w wakacyjne dni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam autorki i chyba nie spotkałam się wcześniej z jej książkami. Moja koleżanka lubi takie powieści.

  OdpowiedzUsuń
 3. akurat to ksiązka ktorą mogłabym sobie przeczytac, chętnie się z nią zapoznam przy najbliższej okazji

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem bardzo ciekawa tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorki i jej twórczości nie znam - nie kojarzę, ogólnie staram się omijać polską literaturę, ale czasami trzeba spróbować coś przeczytać z rodzimej literatury. I odnoszę wrażenie, że powinnam zapoznać się z twórczością tejże autorki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam okazji poznać twórczości tej autorki, także chętnie to nadrobię i zacznę od tej książki.

  OdpowiedzUsuń