Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 30 października 2022

,,Z ogniem we krwi" Kat Delacorte

,,Z ogniem we krwi" Kat Delacorte jest nowością nie tylko dla młodzieży.Zapoznawanie się z kolejnymi wydaniami młodzieżowym jest genialnym rozwiązaniem nie tylko w przypadku nastolatków. W związku z tym postanowiłam skusić się także na ,,Z ogniem we krwi" Kat Delacorte, która początkowo w moim odczuciu była nieco drętwo napisana. Bez wątpienia ujawnianie tajemnic bohaterów w dalszej części powieści okazało się być bardzo trafnym rozwiązaniem. Z tego też powodu w ogólnym rozrachunku uważam, że ,,Z ogniem we krwi" Kat Delacorte jest udanym wydaniem z pogranicza fantastyki oraz powieści młodzieżowej.

Fabuła opiera się na tym, że na świecie istnieli też tak zwani Święci. Były to osoby, które wykazywały magiczne właściwości. Jedną z bohaterek została dziewczyna wychowywana wyłącznie przez ojca. To właśnie z powodu jego pracy byli zmuszeni do zmiany miejsca zamieszkania. Bohaterka w nowym miejscu nawiązała różne znajomości. Czy wszystkie z nich miały okazać się prawdziwymi przyjaźniami? To się miało dopiero okazać.

,,Z ogniem we krwi" Kat Delacorte jest jednym z tych wydań, w których początkowo było mi się wciągnąć w tę historię. Później jednak stopniowo coraz bardziej zaczęłam zagłębić się w teraźniejszość i przeszłość głównych bohaterów oraz ich rodzin. Dzięki temu, że sporo się tutaj dzieje z biegiem na pewno nie można narzekać na nudę. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na ,,Z ogniem we krwi" Kat Delacorte i jestem bardzo ciekawa tej kontynuacji. 

6 komentarzy:

 1. Raczej nie skuszę się na tę przygodę czytelniczą, bardziej kierowana do młodzieży, zatem mam komu podsunąć ją pod rozwagę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście nie przepadam za tym gatunkiem, ale mam w rodzinie kogoś, kto go lubi więc może ta książka tę osobę zainteresuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. raczej na tą książkę się nie pokuszę, ale na prawno znajdzie ona swoich zwolenników :)
  dobrego dnia

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Raczej nie są to moje klimaty czytelnicze, ale z całą pewnością znajdzie ona wiele zwolenników.

  OdpowiedzUsuń