Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 23 listopada 2022

,,Bóg nigdy nie mruga 2" Regina Brett

 ,,Bóg nigdy nie mruga 2" Reginy Brett to bardzo wartościowa pozycja tej autorki, którą warto jest mieć na uwadze.

Autorka znana jest na całym świecie, ale jak się okazuje, jej poprzednie dwie książki przed ,,Bóg nigdy nie mruga" nikt nie chciał wydać. Jak to jednak bywa, wszyscy szybko przekonali się, że to bestsellery, które bardzo szybko notują wzrost sprzedaży, a potem przez długie tygodnie utrzymują się na listach najchętniej kupowanych książek. Regina Brett wydała kilka publikacji z cyklu poradników, ale nie takich sztampowych. To bardziej opowieści z życia jej i znajomych, z których wyciągamy lekcje. Tym razem część traktuje o tym, jakie można mieć lekcje na nowe czasy.

Choć autorka w jakimś stopniu pisze poradniki, nie do końca mogę się z tym zgodzić. To pozycje pełne prawdy, autentyczności, przemycające warte uwagi prawdy życiowe, o których często w naszym codziennym życiu zapominamy. W tym wydaniu autorka skupiła się na 50 lekcjach na nowe czasy, z których można czerpać w nieograniczonym stopniu. Nie jest to jednak lektura, z którą uda zapoznać się na raz.

Kilka lat temu korzystałam z kalendarza stworzonego z myślami Reginy Brett i muszę przyznać, że było to niezwykle ważnych 365 przesłań oraz krótki wstęp przed każdym nowym miesiącem. To my decydujemy o tym, jak przeżyjemy nasze życie. Oczywiście, powinniśmy liczyć się ze zdaniem innych, ale jeśli praca, którą wykonujemy, nie przynosi nam satysfakcji i spełnienia, mało prawdopodobnym jest, żebyśmy osiągnęli szczęście w życiu. Musimy iść na kompromisy, ale pamiętając o tym, by były one zgodne z własnym sumieniem.


9 komentarzy:

 1. Jeszcze nie miałam okazji zapoznać się z twórczością tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myslę, ze to fajna propozycja na świąteczny prezent pod choinkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że to fajna propozycja na świąteczny prezent pod choinkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam już spotkanie z twórczością autorki i byłam zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ,,To my decydujemy o tym, jak przeżyjemy nasze życie to fakt. ,, Chętnie poznam twórczość autorki. Taki prezent przyjęłabym z przyjemnością. - Aneta Edyta

  OdpowiedzUsuń
 7. Kojarzę autorkę, ale wciąż nie udało mi się zapoznać z twórczością. Będę nadal śledzić w bibliotece. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo podobała mi się wcześniejsza książka pisarki, więc jestem ciekawa i tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest to ciekawa seria książek, przyjemnie się czyta . Okładka wpada w oko

  OdpowiedzUsuń