Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 24 listopada 2022

,,Kaszmirowa chustka" Celina Mioduszewska

 ,,Kaszmirowa chustka" Celiny Mioduszewskiej to jedno z wydań, w których los pisze niespodziewane scenariusze.

,,Kaszmirowa chustka" Celiny Mioduszewskiej jest jednym z tych wydań, w których na uwagę z pewnością zasługuje przepiękny język, który niesamowicie wpływa również na odbiór całości. W związku z tym z olbrzymią przyjemnością skusiłam się na tę lekturę. Już po zapoznaniu się z opisem na okładce byłam przekonana, że będzie to jedna z ciekawszych lektur i tak też się stało.

Głównymi bohaterami tego wydania zostali Antek i Anna. Swego czasu mężczyzna miał w planach ożenienie się z kobietą, jednak nic z tego nie wyszło. Żadne z nich nie przypuszczało jednak tego, że po latach ich ścieżki przetną się ponownie. Czy było to udane spotkanie?

,,Kaszmirowa chustka" Celiny Mioduszewskiej to taka lektura, która napisana jest niezwykle poetyckim językiem i z tego też powodu bardzo miło spędziłam czas z tą lekturą. Fabuła jest również skonstruowana w taki sposób, że nie można oderwać się od tej książki przed przeczytaniem jej ostatniego zdania. Ze swojej strony bardzo polecam tę publikację. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res. 

10 komentarzy:

 1. Ta książka czeka już u mnie na swój czas ze mną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten poetycki język kusi, ale nie każdemu może się spodobać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super książka! Chętnie przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem zainteresowana, ale na pewno znajdzie swoich zwolenników. Okładka bardzo ładna 😊 pozdrawiam, Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli jest napisana "poetyckim językiem", to myślę, że mogłaby mi się spodobać. Może kiedyś będzie okazja ją przeczytać...

  OdpowiedzUsuń
 6. poetycki język , sama jestem poetką

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o książce ale okładkę ma ładną ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Brzmi ciekawie, więc na pewno znajdzie wielu czytelników :) A poetycki język musi dodawać jej wiele uroku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie każdemu pewnie przypadnie do gustu ten poetycki język, ale brzmi ciekawie

  OdpowiedzUsuń