Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 17 listopada 2022

,,Być jak Paddington" Michael Bond

  ,,Być jak Paddington" to zbiór myśli, które ten uroczy niedźwiedź przekazuje odbiorcom. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Paddington Brown. Uroczy niedźwiadek z Mrocznego Zakątku Peru, który przybywa do Londynu, gdzie rodzina Brownów znajduje go na stacji Paddington. Stąd też jego imię. To postać uwielbiana przez młodszych i starszych czytelników, którzy mogą zapoznawać się z nim w różnych odsłonach - kolorowankach, bajkach, czy jednej z najnowszych pozycji, jaką jest ,,Być jak Paddington". Sama z przyjemnością zawsze zapoznaję się z jego kolejnymi przygodami z tego względu, iż pod humorystyczną zasłonką kryją się bardzo ważne wartości. To książka wydana w sztywnej oprawie, w której jedna część rozkładówki to cytat, a druga - obrazek. Prawdy, które wygłasza Paddington są uniwersalne i każdy z nas może odnieść je do swojego życia.

W publikacji wyróżniono takie rozdziały, jak: Jak być przyjacielem, Jak mieć dobre intencje, Jak być pomocnym, Jak być wdzięcznym, Jak być troskliwym, Jak być uprzejmym, Jak być optymistą, Jak być mądrym, Być jak Paddington. Dzięki różnorodnej czcionce główne przesłanie zostaje jeszcze lepiej wyodrębnione. Niedźwiedź w swoich wypowiedziach poza warstwą niekiedy humorystyczną uczy także, jak być dobrym człowiekiem, empatycznym, pomocnym, spieszącym z pomocą. Z tego też powodu warto jest mieć na uwadze właśnie ten zbiór, który jest naprawdę bardzo wartościowy ze względu na poruszaną tematykę.

,,Być jak Paddington" Michaela Bonda to świetny zbiór złotych myśli tego uroczego niedźwiedzia, który przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. To wydanie przeznaczone jest już także dla najmłodszych odbiorców od 4 roku życia. Dobrze jest poznawać przygody tego niedźwiedzia. Dzięki możliwości zapoznania się z jego złotymi myślami w przyszłości można sięgnąć po wydania dla młodszych i starszych odbiorców, w których odgrywa on bardzo ważną pierwszoplanową rolę. Sztywna oprawa, mała ilość tekstu i ilustracje Paddingtona sprawiają, iż jest to naprawdę bardzo wartościowe i zajmujące wydanie dla odbiorców w różnym wieku. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

8 komentarzy:

 1. Ślicznie wygląda to wydanie! Myślę, że to książka nie tylko dla miłośników Paddingtona

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje starsza córka kiedyś bardzo lubiła Paddingtona, wydanie wygląda niezwykle ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój starszy siostrzeniec bardzo lubi przygody tego misia, a ja czytam je z nim z wielką przyjemnością.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno przeczytamy tę książkę wspólnie z siostrzeńcem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę czytała tę książkę wspólnie z siostrzeńcem.

  OdpowiedzUsuń
 6. Do niedawna nie czytaliśmy nic o tym misiu, ostatnio jednak wpadła nam w oczy książeczka, która pozwoliła go polubić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój ulubiony misiowy bohater, zawsze jestem gotowa na spotkanie z nim, wciżgam na listę czytelniczą. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 8. To wydanie jest naprawdę super.

  OdpowiedzUsuń