Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 17 listopada 2022

,,Przygody dawnego wojaka Szwejka po wojnach światowych" Jerzy Rzepka-Leszczyński

,,Przygody dawnego wojaka Szwejka po wojnach światowych" Jerzego Rzepki-Leszczyńskiego są ciekawym dopełnieniem klasyki.
Możliwość zapoznania się z tą lekturą publikacji, która została napisana po latach jako dopełnienie klasyki jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. W jednym z polskich miast znajduje się ławeczka wojaka Szwejka, z którą można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Teraz pojawiła się możliwość zaopatrzenia się w wyśmienity tom przygód tego bohatera, którego fabuła toczy się przed kilkudziesięcioma laty. Z tego też powodu nie zaszkodzi mieć tego wydania na uwadze w swoim czytelniczym planie dnia, kiedy to wieczory zachęcają do poznawania tak ciekawych lektur.

Nie zaszkodzi zainteresować się lekturą publikacji ,,Przygody dawnego wojaka Szwejka po wojnach światowych" Jerzego Rzepki-Leszczyńskiego z tego powodu, iż jest to bardzo interesująca możliwość skierowana do wszystkich osób, którym przygody wojaka Szwejka napisane przez zagranicznego pisarza przypadły do gustu. W tym wydaniu również sporo się dzieje i nie można narzekać na nudę. 

,,Przygody dawnego wojaka Szwejka po wojnach światowych" Jerzego Rzepki-Leszczyńskiego są genialną propozycją czytelniczą skierowaną do wszystkich osób, które miały okazję zapoznać się już z klasyką o tym bohaterze. Przyjemnie będzie dowiedzieć się tego, jakie były jego dalsze losy wykreowane przez naszego rodzimego twórcę.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res. 

7 komentarzy:

 1. To na pewno ciekawy dodatek dla miłośników klasyki.

  OdpowiedzUsuń
 2. O to by się spodobało niektórym czytelnikom w mojej bibliotece!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa sprawa, na pewno Fani Szwejka są zachwyceni.
  Agaman

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno dla wielu czytelników będzie to ciekawa lektura.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm ... można cofnąć się w czasie dzięki takim lekturom

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba nie kojarzę tej postaci, czyli mam co nadrabiać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. W sumie dobry pomysł na prezent ;)

  OdpowiedzUsuń