Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 2 listopada 2022

,,Król popiołów" Ludka Skrzydlewska

 ,,Król popiołów" Ludki Skrzydlewskiej stanowi trzeci tom serii.

Nie da się ukryć, że lubię zapoznawać się z romansami oraz powieściami erotycznymi. Idealnie jest jednak w chwili, gdy fabula nie skupia się wyłącznie na scenach sensu, ale w trakcie jej czytania można wyczuć jakieś dodatkowo stopniowane przez twórcę napięcie. Z tego też powodu już wcześniej miałam okazję zapoznania się z kilkoma innymi wydaniami Ludki Skrzydlewskiej. W przypadku podjęcia decyzji o siegnieciu po ,,Króla popiołów" też miałam pewność odnośnie tego, że nie będę czuła się zawiedziona.  

Możliwość ścigania innych osób na pewno jest o wiele bardziej komfortowa niż życie w przekonaniu, że samemu jest się ściganym. Sprawa głównej bohaterki tym razem miała dotyczyć sprawy małżeńskiej. Okazało się jednak, że pojawiła się śmierć i kobieta ze ścigającej okazała się raczej ściganą. Postanowiła jednak nie pozostawać bierną w takiej sytuacji i sprawdzić na czyim celowniku się znalazła.

,,Król popiołów" Ludki Skrzydlewskiej jest trzecim tomem serii. Z tego też powodu lepiej jest móc zapoznać się z poprzednimi publikacjami tego cyklu. Bez wątpienia będzie to idealnym rozwiązaniem. W tym wydaniu nie brakuje również erotycznych uniesień, jednak w żadnym przypadku nie przyćmiewają one innych linii fabularnych wśród których nie brakuje również tych z sensacyjnych wydarzeń, które zostały opisane w tej części.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Helion.

9 komentarzy:

 1. Nie kojarzę tej autorki, bo to nie jest gałąź literatury z którą jestem specjalnie zapoznana, ale rzeczywiście fabuła wydaje się interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam nic, a nic tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 3. napewno ciekawe trzeba poczytać

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię twórczość tej autorki, ale ani tej książki ani poprzednich z tej serii jeszcze nie czytałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm , romansy to raczej nie moja bajka , chyba wyrosłam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam inne książki tej autorki, niestety się trochę zniecheciłam do jej pióra i teraz ich nie zamawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie dam się skusić na tę lekturę, bo to zupełnie nie są moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 9. However, this only happens if the player’s 메리트카지노 third card was a 6 or 7. If the dealer has a complete of 3, they may draw a 3rd card. However, they won’t ready to|be succesful of|have the flexibility to} if the player’s third card was an 8.

  OdpowiedzUsuń