Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 2 listopada 2022

,,Król popiołów" Ludka Skrzydlewska

 ,,Król popiołów" Ludki Skrzydlewskiej stanowi trzeci tom serii.

Nie da się ukryć, że lubię zapoznawać się z romansami oraz powieściami erotycznymi. Idealnie jest jednak w chwili, gdy fabula nie skupia się wyłącznie na scenach sensu, ale w trakcie jej czytania można wyczuć jakieś dodatkowo stopniowane przez twórcę napięcie. Z tego też powodu już wcześniej miałam okazję zapoznania się z kilkoma innymi wydaniami Ludki Skrzydlewskiej. W przypadku podjęcia decyzji o siegnieciu po ,,Króla popiołów" też miałam pewność odnośnie tego, że nie będę czuła się zawiedziona.  

Możliwość ścigania innych osób na pewno jest o wiele bardziej komfortowa niż życie w przekonaniu, że samemu jest się ściganym. Sprawa głównej bohaterki tym razem miała dotyczyć sprawy małżeńskiej. Okazało się jednak, że pojawiła się śmierć i kobieta ze ścigającej okazała się raczej ściganą. Postanowiła jednak nie pozostawać bierną w takiej sytuacji i sprawdzić na czyim celowniku się znalazła.

,,Król popiołów" Ludki Skrzydlewskiej jest trzecim tomem serii. Z tego też powodu lepiej jest móc zapoznać się z poprzednimi publikacjami tego cyklu. Bez wątpienia będzie to idealnym rozwiązaniem. W tym wydaniu nie brakuje również erotycznych uniesień, jednak w żadnym przypadku nie przyćmiewają one innych linii fabularnych wśród których nie brakuje również tych z sensacyjnych wydarzeń, które zostały opisane w tej części.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Helion.

8 komentarzy:

 1. Nie kojarzę tej autorki, bo to nie jest gałąź literatury z którą jestem specjalnie zapoznana, ale rzeczywiście fabuła wydaje się interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam nic, a nic tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 3. napewno ciekawe trzeba poczytać

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię twórczość tej autorki, ale ani tej książki ani poprzednich z tej serii jeszcze nie czytałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm , romansy to raczej nie moja bajka , chyba wyrosłam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam inne książki tej autorki, niestety się trochę zniecheciłam do jej pióra i teraz ich nie zamawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie dam się skusić na tę lekturę, bo to zupełnie nie są moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń