Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 5 listopada 2022

,,Kroniki Conectora Geneza" Nordine Sekkar

,,Kroniki Conectora Geneza", które napisał Nordine Sekkar na pewno są nietypowe pod względem treści. 


W związku z tym, iż w literaturze fantasy autorzy mogą sobie pozwolić na bardzo dużą dowolność  w przypadku kreowania świata oraz bohaterów wszystko zależy tylko od ich wyobraźni. W związku z tym byłam bardzo ciekawa, co wydarzy się w książce ,,Kroniki Conectora Geneza", które napisał Nordine Sekkar. Ze względu na obszerność tego wydania na pewno nie jest to książka,z którą uda się zapoznać w jeden wieczór. W związku z tym, iż tych wieczorów długich i jesiennych jest jednak sporo więcej bez problemu można przystąpić do lektury wydania ,,Kroniki Conectora Geneza", które napisał Nordine Sekkar.

Głównym bohaterem tego wydania został mężczyzna, którego dane początkowo są ściśle tajne. Na samym początku odbiorca tej publikacji może dowiedzieć się tego, iż znajduje się w roku 1969, jednak czy tak zostanie do samego końca? Niekoniecznie. Razem z bohaterem i pierwszoosobową narracją czytelnik ma szansę podróżować nie tylko w czasie, ale również we Wszechświecie. Tylko od podejścia do tego wydania zależy to, czy będzie to udana i niezwykle satysfakcjonująca podróż, czy wręcz odwrotnie. 

,,Kroniki Conectora Geneza", które napisał Nordine Sekkar są obszerne pod względem przytoczonej treści. Sprawy nie ułatwia fakt związany ze stosunkowo drobną czcionką. Tego typu wydania również cieszą się zainteresowaniem zwłaszcza młodych osób z dobrym wzorkiem, a gatunek fantasy bardzo często skierowany jest właśnie do tej grupy docelowej. W związku z tym ,,Kroniki Conectora Geneza", które napisał Nordine Sekkar na pewno znajdą osoby, które zainteresują się tym wydaniem.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Novae Res.

5 komentarzy:

 1. Tym razem, nie są to moje klimaty czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń
 2. A coś więcej o fabule? Lubię fantasy, ale nie jestem pewna, czy ta zaciekawiłaby mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o tej książce, ale mała czcionka coraz bardziej zniechęca mnie do czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. oj zbyt drobna czcionka potrafi skutecznie utrudnić czytanie, mam nadzieje ze wydawca weźmie sobie tą wskazówkę do serca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem bardzo ciekawa tej pozycji.

  OdpowiedzUsuń