Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 6 listopada 2022

,,Lee Schubienik" Aleksandra Konefał

 ,,Lee Schubienik" Aleksandry Konefał jest jedną z lektur z gatunku horroru. Czy warto mieć na uwadze ten tytuł?Bardzo rzadko sięgam po powieści z gatunku horroru, więc z tego też powodu postanowiłam skusić się na wydanie ,,Lee Schubienik" Aleksandry Konefał. Lektura zainteresowała mnie swoją fabułą, więc z tego też powodu postanowiłam zapoznać się właśnie z tą publikacją. Dawno nie czytałam nic z tego gatunku, więc nic nie stało na przeszkodzie temu, bym właśnie w wolnym czasie postanowiła to zmienić. Korzystając więc z dłuższego weekendu i wolnych dni postanowiłam nie zwlekać i czym prędzej skusić się na ,,Lee Schubienik" Aleksandry Konefał.

Główną bohaterką tego wydania została Alicja, córka barona, która do pewnego czasu uczyła się w prywatnej szkole. W pewnym momencie jej ojciec jednak podjął decyzję o tym, że ma z niej zrezygnować i swoją naukę kontynuować na prywatnych lekcjach w domowym zaciszu. Powrót do domu na pewno okazał się dla niej udany pod względem miłosnym. To właśnie wtedy na jej drodze stanął niedoszły wisielec, którego Alicja postanowiła obdarzyć uczuciem. Kim jednak okazał się obiekt jej westchnień?

,,Lee Schubienik" Aleksandry Konefał jest wydaniem, które okazało się naprawdę interesujące pod względem poruszanej treści. Jest to powieść, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku chęci zapoznania się z niebanalną propozycją. Z tego też powodu uważam, iż warto skusić się na publikację ,,Lee Schubienik" Aleksandry Konefał. Dobrze jest także zdawać sobie sprawę z tego, że wydarzenia opisane w tej części stanowią pierwszy tom serii i na pewno można liczyć na jej kontynuację w przyszłości. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.

5 komentarzy:

 1. Zapowiada się bardzo ciekawa lektura.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj nie horror to nie moja bajka...odpuszczę sobie

  OdpowiedzUsuń
 3. Po horrory nie sięgam, nie moje klimaty :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam już o autorce, ale nie czytałam jeszcze nic spod jej pióra. Może skuszę się na tą pozycję?

  OdpowiedzUsuń