Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 13 listopada 2022

,,Mściwy. 50 stanów świadomości" Jakub Onyśków

 Na zajmujący romans z nietypową fabułą zawsze z przyjemnością się skuszę. 


,,Mściwy. 50 stanów świadomości" Jakuba Onyśkowa to jedno z tych wydań, na które warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. W związku z tym, że na rynku polskim jest wydanych już bardzo dużo romansów ze sztampowymi fabułami z niecierpliwością czekam na takie, które są zupełnie nietypowe. W taki sposób postanowiłam skusić się na lekturę pt. ,,Mściwy. 50 stanów świadomości" Jakuba Onyśkowa. 

Fabuła, tak, jak to w romansach zazwyczaj bywa, skupia się na pożądaniu i tak jest też tym razem. Pomysł na fabularne rozplanowanie działań jest jednak zupełnie inny. Tym razem bohaterowie mieli nadzieję na to, że po spotkaniach z psychologiem problemy Alexandra związane z podróżowaniem odeszły już w niepamięć. Czy jednak rzeczywiście tak było?

,,Mściwy. 50 stanów świadomości" Jakuba Onyśkowa to coś zupełnie innego na polskim rynku wydawniczym. Miłośnicy niesztampowych romansów na pewno świetnie odnajdą się w tym wydaniu. Dobrze, że autorzy wciąż mają pomysły na nietypowe treści książek w chwili, gdy wydaje się, że nic nowego stworzyć się już nie da. Jakubowi Onyśkowi bez wątpienia udało się tego dokonać. Atutem jest także dodawanie daty, godziny i miejsca akcji na początku rozdziałów. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Replika.

7 komentarzy:

 1. Ciekawa jestem jak romanse pisze męska ręka? Czy to lekkie pióro czy niekoniecznie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jakiś czas temu wyleczyłam się z czytania romansów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dawno nie czytałam romansów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Innowacyjne pomysły fabularne warto docenić, także brawa dla autora. Ciekawe, jaki jest efekt końcowy. Pozdrawiam, Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja od zawsze lubiłam romanse i do tej pory do nich wracam

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytam romansów, bo najczęściej to płytkie historie. Ale każda modyfikacja autora może ożywić ten gatunek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń