Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 12 listopada 2022

,,Sąpierz" Katarzyna Puzyńska

 ,,Sąpierz" stanowi już drugi tom świetnej fantastycznej serii tej autorki.
Z olbrzymią przyjemnością śledzę kolejne tomy o Lipowie. Jestem zakochana w tamtej serii, są to obszerne tomiszcza, jednak nie sposób się od nich oderwać. Postanowiłam też sprawdzić, jak Katarzyna Puzyńska odnalazła się w zupełnie nowym dla niej gatunku - fantastyce. Tym razem odbiorcy mają okazje zapoznać się z już drugim tomem serii. Czy lektura ,,Sąpierza" okazała się dla mnie satysfakcjonująca? Jak najbardziej, skoro pojawił się w niej też wątek kryminalny, który urozmaicił całą sprawę.

Przenosimy się do świata słowiańskiej mitologii, a zaręczam, że w wydaniu Katarzyny Puzyńskiej nie będzie brakowało magicznych istot. Ich przekrój jest tak ogromny, że z powodzeniem można by było dodatkowo pokusić się o wykaz i cechy danej postaci. W tym wydaniu kikimory, domowniki i inne istotki zostały wymienione tylko z nazwy. Głowni bohaterowie zostali za to szerzej ucharakteryzowani. Bardzo podobał mi się pomysł na fabułę. W tym tomie stary i nowy świat miały się ze sobą przenikać ze względu na nietypowe wydarzenia.

Tym co okazało się być dla mnie też bardzo zaskakujące były wstawki, ze jeśli interesuje Cię dane rozwinięcie wątku to możesz przenieść się na końcową stronę. Wszystko było dokładnie opisane, te dodatki na pewno pozwalały inaczej spojrzeć na dane wydarzenie. Podoba mi się przeplatanie fabuły z nowego i starego świata. Jeśli chodzi o ,,Sąpierz" to jest to ciekawa fantastyka z kryminalnym wątkiem, której zakończenie okazało się naprawdę interesujące.

Książkę można kupić na www.inverso.pl

Za książkę dziękuję wydawnictwu Prószyński i S-ka.

10 komentarzy:

 1. Bardzo lubię tę fantastyczną serię autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Poznawanie twórczości tej autorki jeszcze przede mną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię książki pisarki, chociaż dawno już żadnej nie czytałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie miałam okazji zabrać się za tę serię, tyle książek chciałoby się przeczytać, ale czasu nie można rozciągać jak gumy. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety, nie przepadam za mitologią i powiązaną z nią tematyką. Tym razem nie jest to propozycja dla mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakoś tak fantastyki nie czytuję, ale w tej książce kusi mnie wątek kryminalny. Może dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę nadrobi pierwszy tom. Nawet mam gdzieś w której apce na uwadze audiobooka

  OdpowiedzUsuń
 8. Muszę przyznać, że mimo że o autorce słyszałam to jeszcze nigdy nie miałam okazji poznać jej twórczości, ale chyba musze to w najbliższym czasie zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 9. fantastyka to n propozycja nie dla mnie :) ale ta ksiązka na pewno znajdzie swoich fanów
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 10. Osobiście nie czytam tego gatunku, ale mam w rodzinie fankę więc to będzie idealna książka na prezent dla niej.

  OdpowiedzUsuń