Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 14 listopada 2022

,,Rubik" Erno Rubik

 ,,Rubik" Erno Rubika to bardzo ciekawe wydanie dla miłośników tej kostki.


Możliwość zapoznania się z tą lekturą była dla mnie doprawdy prawdziwą przyjemnością. Kostka Rubika znana jest już w tyłu krajach na świecie, że mało kto nie zdaje sobie sprawy z jej istnienia. Genialną opcją jest możliwość dowiedzenia się tego, jak faktycznie doszło do jej powstania i co na jej temat sądzi sam jej pomysłodawca, Erno Rubik. Jest to tak ciekawa propozycja, że przypadnie do gustu nie tylko tym, którzy już mieli kontakt z tą kostką.

,,Rubik" Erno Rubika to książka, która powstała na podstawie oryginalnych zdarzeń tej najpopularniejszej na świecie umysłowej zabawki. Nie zabrakło także historii wynalazcy. To bardzo ciekawa książka z mnóstwem ciekawostek. Listopad to idealny czas na umysłową rozrywkę, a z kostką Rubika nudy nie będzie. Super rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią niebanalne lektury. Ta z pewnością taka jest.

Zadaniem w tym przypadku jest ułożenie kostki w taki sposób, by na jednej ścianie znajdowało się dziewiec kwadracików jednego koloru. Jest to tego typu gra logiczna, z którą można spędzać długie godziny. Po jej ułożeniu można samemu przestawić poszczególne ścianki i zająć się układaniem całości od nowa. Atutem tego wydania jest dodatkowo to, że zostało napisane w pierwszej osobie przez jej twórcę.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Muza.


8 komentarzy:

 1. Moja druga połówka jest bardzo zadowolona z tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aleksandra Załęska14 listopada 2022 12:37

  Bardzo ciekawie zapowiada się ta pozycja, nie tylko dla miłośników kostki rubika

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem tak wielką fanka kostki Rubika,żeby czytac o niej ksiazke,ale na pewno ktoś będzie zachwycony :)
  Agaman

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta kostka to dla mnie czarna magia. Nigdy nie udało mi się jej ułożyć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda dla mnie rowniez to całkowicie czarna magia! :D

   Usuń
 5. Oj kostki rubika to chyba nigdy mi się nie udało ułozyć :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Fani kostki Rubika na pewno mają dużo przyjemności z tej książki. Słynna kostka wraca w kolejnym pokoleniu..

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem bardzo ciekawa tego wydania.

  OdpowiedzUsuń