Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 15 listopada 2022

,,Mnich, który kochał koty" Corrado Dabiasi

 ,,Mnich, który kochał koty" Corrado Dabiasiego to pozycja dla każdego z nas.

Często zdarza się tak, że bardzo często poszukuje się czegoś, co tak naprawdę jest nawet nie na wyciągnięcie ręki. ,,Mnich, który kochał koty" Corrado Dabiasiego na pewno jest pod tym względem pozycją wyjątkową. Jego główny bohater odbywa nie tylko podróż w sensie zmiany miejsca na mapie, ale również w głąb siebie w celu dostrzeżenia tego, czy ta podróż duchowa nie jest cenniejsza od zmiany kilometrów.

Fabuła wydania pt. ,,Mnich, który kochał koty" Corrado Dabiasiego opiera się na tym, by poszukiwać sensu i odpowiedzi w samym sobie. To, że życie nie zawsze składa się z pozytywnych wrażeń jest doskonałą okazją nie do tego, by się załamać i złorzeczyć na zły los, ale wręcz odwrotnie. W tych niespodziewanych, niekorzystnych sytuacjach należy dostrzec to, co jest najważniejsze. Ma to być mianowicie wdzięczność z powodu tego, co do tej pory się udało, zrealizowało, co już się ma.

,,Mnich, który kochał koty" Corrado Dabiasiego jest niepozorną, ale bardzo wartościową lekturą tak naprawdę dla każdego dojrzałego odbiorcy.  Dzięki zapoznaniu się z tą lekturą, która zmusza do przemyśleń, konna zupełnie inaczej spojrzeć na minione już życie i docenić to w jaki sposób ono wyglądało. Dzięki sporej czcionce naprawdę sprawnie można zapoznać się z tym wydaniem, jednak jego przesłania zostaną w odbiorcy na dłużej.

6 komentarzy:

 1. Chętnie sama przekonam się o wartości tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie dzisiaj odebrałam ten tytuł z poczty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele dobrego już czytałam na temat tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi bardzo ciekawie, więc myślę, że warto przeczytać i w najbliższej przyszłości dam się na tę książkę skusić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa propozycja. Wrzucam ją do swojego koszyka lektur.

  OdpowiedzUsuń
 6. To na pewno ciekawa propozycja.

  OdpowiedzUsuń