Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 8 listopada 2022

,,Show" Olgierd Hurka

 ,,Show" Olgierda Hurki to jedno z wydań tego autora, które poznałam w ostatnim czasie. Jednocześnie jest to druga powieść tego autora, z którą miałam okazję się zapoznać.


Na polskim rynku do tej pory ukazały się dwie powieści tego pisarza. ,,Znamię" jego autorstwa poznałam już kilka lat wcześniej. Teraz nadszedł czas na zapoznanie się z ,,Show", które niedawno miało premierę na rodzimym rynku. Ze względu na to, iż publikacja zakwalifikowana jest do gatunku thrillera psychologicznego podczas chęci zapoznawania się z nią miałam przeczucie, że to wydanie przypadnie mi do gustu. Czy tak faktycznie było? Ze względu na obszerność tej powieści dobrze jest zarezerwować sobie na jej przeczytanie odpowiednią ilość czasu.

Życie na wsi nie dla każdego musi być szczytem marzeń. Niektóre osoby marzą o wyrwaniu się z tego miejsca i poszukaniu szczęścia w jakimś większym mieście. Właśnie w takiej sytuacji znalazła się główna bohaterka tego wydania. Aneta nie chciała reszty życia spędzić na wsi, gdy istniała możliwość zmiany tego stanu rzeczy.  Postanowiła wziąć udział w projekcie o nazwie Show mimo tego, że nie wiedziała, na czym konkretnie będzie miała polegać jej praca. Szybko przekonała się, jak może wyglądać świat celebrytów.

,,Show" Olgierda Hurki jest jednym z obszerniejszych wydań, które w fabularnej odsłonie pokazuje, w jaki sposób może wyglądać świat celebrytów. Osoby zainteresowane tą tematyką oraz lubujące się w gatunku thrillera psychologicznego z powodzeniem mogą zwrócić uwagę właśnie na to wydanie. Jest to druga powieść autora wydana na polskim rynku, więc ze względu na oczekiwanie na jej premierę po wydaniu ,,Znamię" na pewno znajdą się również miłośnicy wcześniejszego wydania tego twórcy, którzy zapoznają się również z tą lekturą.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Harper Collins.

7 komentarzy:

 1. Nie słyszałam wcześniej o tej książce, ale muszę przyznać, że mnie zaciekawiłaś. Myślę, że mogłaby mi się spodobać, dlatego zapisuję tytuł. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie miałam okazji wcześniej spotkać się z tą pozycją, ale jeszcze nic straconego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię klimat wytwarzany przez thrillery psychologiczne, przyciąga mnie do nich, nie wiem, czy do końca odnalazłabym się w świecie celebrytów, ale mogłabym spróbować. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. sama od dziecka mieszkam na wsi są tego plusy i minusy jak wszystkiego :)
  co do ksiązki mogłabym przeczytac

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam nie lubię wsi, wolę małe miasteczka. Co do książki to mnie zainteresowała i chyba się na nią skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym razem raczej nie jest to książka dla mnie, mam jednak kogoś, komu może się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Musze się przyznać, ze nigdy wcześniej nie słyszałam o twórczości autora!

  OdpowiedzUsuń