Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 19 listopada 2022

,,Zgrany duet" Diana Palmer

 ,,Zgrany duet" Diany Palmer to jedna z idealnych lektur na wolny dzień.


Diana Palmer jest autorką chętnie czytanych pozycji dla nastolatek, choć te chyba już wyszły z mody i obecnie autorzy starają się dotrzeć do dorosłego czytelnika, który na chwilę chce oderwać się od codziennych trudności, zmagań i przenieść w świat nieco wyidealizowany, bez większych wad i niedomówień. Jestem zadowolona z lektury tej pozycji. Nie jest to lektura najwyższych lotów, ale i nie taką funkcję miały spełniać harlequiny, prawda?

W tym przypadku nie brakuje wątku kryminalnego oraz sekretu, który może zaważyć na dalszym życiu głównych bohaterów. W tej książce agent FBI współpracował z asystentką. W chwili, gdy ich życie zawodowe faktycznie świetnie się układało zupełnie inaczej było z tym prywatnym. Czy to się miało zmienić?

Diana Palmer stworzyła całkiem niezobowiązującą lekturę, idealną na ten schyłek jesieni, w której przy okazji poznajemy jak objawiać może się miłość oraz nie brakuje napięcia związanego z nutą kryminału. Ciekawie wykreowani bohaterowie, tajemnice z przeszłości skutecznie zachęcają, by sięgnąć po ten tytuł. Serdecznie polecam! Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie. Wtedy właśnie można sięgnąć po jedno z wydań Diany Palmer.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

6 komentarzy:

 1. Czytałam coś tej autorki jednak już bardzo dawno temu. Jednak nie była to fajna styczność z autorka dlatego też już do niej raczej nie wrócę ;) zaczytanamarzycielka8

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam autorki, widzę że mam zaległości...

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie wrócę do książek tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy niczego nie czytałam tej autorki i nie rzuciły mi się jej książki w oczy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tej autorki, ale fabuła wygląda ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi świetnie, chętnie dam jej szansę!

  OdpowiedzUsuń