Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 19 listopada 2022

,,Smocza Straż. Legenda Zabójcy Smoków" Brandon Mull

 ,,Smocza Straż. Legenda Zabójcy Smoków" to wspaniałe dopełnienie dla miłośników tego cyklu. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Wręcz idealnym rozwiązaniem jest możliwość zaopatrzenia się w dodatki do ulubionych serii. W tym przypadku dla miłośników twórczości zagranicznego pisarza dostępna jest ,,Smocza Straż. Legenda Zabójcy Smoków" Brandona Mulla. Jest to jedno z wydań, w którym nie brakuje sporej ilości tekstu, ale także dużej liczby ilustracji. Jest to bardzo ciekawa lektura z tego względu, iż można dowiedzieć się jak dokładnie wyglądała walka jednego z mężczyzn z różnymi magicznymi istotami, np. Feniksem, czy wampirem.

,,Smocza Straż. Legenda Zabójcy Smoków" Brandona Mulla została wydana w sztywnej oprawie. Nie brakuje w niej barwnych opisów walki z kolejnymi stworami. Zakończenie tych opowieści na pewno jednak okaże się dla odbiorców nadzwyczaj zaskakujące. Z racji tego, że Smocza Straż opiera się na walce ze smokami tych także nie mogło zabraknąć w tym wydaniu. Na zakończenie umieszczony jest również wykaz osób, które walczyły ze smokami.

Pod względem treści zapoznanie się z tą lekturą nie zajmie bardzo dużo czasu. ,,Smocza Straż. Legenda Zabójcy Smoków" Brandona Mulla opiera się jednak również na dużych i bardzo ładnych ilustracjach. Jest to jedna z propozycji czytelniczych, która powinna przypaść do gustu tym, którzy mieli okazję zapoznać się choć z kilkami częściami tego cyklu zagranicznego pisarza.Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

5 komentarzy:

 1. To naprawdę świetny dodatek do cyklu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Seria dopiero przede mną, ale pewnie z czasem i na ten dodatek się skuszę. Jest pięknie wydany.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię, kiedy moją wyobraźnię chwyta atrakcyjna fabuła, a równocześnie, piękne ilustracje tworzą niepowtarzalny klimat. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam przy tej książce strasznego pecha - cała przemokła zanim do mnie dotarła, a zapowiadała się tak fajnie :/

  OdpowiedzUsuń