Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 24 grudnia 2022

,,Brakujące odpowiedzi" Katarzyna Chmiel

 ,,Brakujące odpowiedzi" Katarzyny Chmiel to jedno z udanych polskich wydań.

,,Brakujące odpowiedzi" Katarzyny Chmiel jest jednym z tych wydań, od których trudno jest oderwać się przed przeczytaniem ostatniego zdania. W natłoku wydawanych na polskim rynku kolejnych setek publikacji bardzo trudni jest znaleźć takie, które faktycznie okażą się satysfakcjonujące dla danego odbiorcy pod względem poruszanej w nich treści. Na szczęście jednak mój wzrok padł na ,,Brakujące odpowiedzi" Katarzyny Chmiel, które umiliły mi wolne chwile.

Główną bohaterką została Fran, która pewnego ranka obudziła się tylko w męskich ubraniach. Problem polegał na tym, iż kobieta nie pamiętała w jaki sposób do tego doszło. Jeszcze większy kłopot pojawił się w chwili, gdy okazało się, że mężczyzna z którym poznała się przy tej okazji jest kontrahentem firmy. Czy ,,Brakujące odpowiedzi" Katarzyny Chmiel miały przynieść odpowiedzi odnośnie tego czy to spotkanie było przypadkowe, czy też może w tym przypadku miał miejsce podstęp.

,,Brakujące odpowiedzi" Katarzyny Chmiel jest obszernym wydaniem, dlatego na jego przeczytanie dobrze jest zaplanować sobie odpowiednią ilość wolnego czasu. W natłoku innych zajęć i setek kolejnych wydawanych książek może być to utrudnione. Na mnie ta propozycja polskiej pisarki wywarła spore wrażenie i gdy w przyszłości ukaże się jej inna powieść na pewno nie przejdę obok niej obojętnie. 


Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

4 komentarze:

 1. Czuję się nią zainteresowana na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie jestem na tak, jeśli chodzi o ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może kiedyś się skuszę, początek brzmi całkiem intrygująco. Pozdrawiam, Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie zastanawiam się nad zakupem kilku książek, ale nie wiem czy ta zaciekawiła mnie na tyle by uwzględnić ją na swojej liście. PS.Mała literówka o tutaj : bardzo trudni jest znaleźć....

  OdpowiedzUsuń