Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 28 stycznia 2023

,,Ariadna" Jennifer Saint

 ,,Ariadna" Jennifer Saint to bardzo polecana powieść autorki.


Zapoznanie się z wciągającym wydaniem na podstawie mitologii zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Z tego też względu sięgnęłam po ,,Ariadnę", która zainteresowała mnie swoją fabułą. Tym razem jest to jednak zupełnie nowe wydanie. Ariadna wraz z matką zajmowały się bratem, który na pewno nie był w pełni człowiekiem. Gdy Minos dowiedział się, że jego syn jest tak silny nazwał go Minotaurem i umieścił w labiryncie zbudowanym przez Dedala. Niezależnie od tego, jakiej drogi by się nie wybrało i tak zawsze docierało się do bestii, która miała niesamowitą ucztę.

To wydanie zostało napisane całkiem przystępnie, jednak historia tytułowej Ariadny nie wywarła we mnie aż pozytywnych emocji jak się tego spodziewałam. Historia skupia się także na Tezeuszu i siostrze głównej bohaterki. Bardzo dużą rolę odgrywają w niej liczne oblicza wstydu. Całość nie jest zła, jednak moje zbyt wysokie oczekiwania sprawiły, że ta książka była dobra, ale do rewelacyjnej w moim odczuciu jeszcze trochę jej zabrakło. Mimo wszystko sprawnie udało mi się z nią zapoznać, a dodatkowo powieść jest uznawana za niezwykle udaną i polecaną. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.7 komentarzy:

 1. Jeszcze zastanawiam się nad lekturą tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba nie moje klimaty....

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł już podsunęłam córce pod rozwagę, wydaje mi się, że powinna dobrze czuć się w takim mitologicznym klimacie, mocny pierwiastkiem kobiecym w fabule, niekonwencjonalnym ujęciem. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o tej autorce. Myślę, że polubię jej książki

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam w planach tę książkę i mam nadzieję, że uda mi się po nią sięgnąć jeszcze w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię nawiązania do mitologii, które mogę prześledzić w książkach. Ta może być rzeczywiście niezwykle ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam na swojej półce i już czeka na przeczytanie, lubię takie powieści z motywem mitologii

  OdpowiedzUsuń