Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 29 stycznia 2023

,,Marina" Angela Santini

,,Marina" Angeli Santini to pierwszy tom nowej serii tej autorki. 

Angela Santini zasłynęła z serii ,,Odwet". ,,Marina" to pierwszy tom nowego cyklu ,,Szmuglerzy". Maria Tracker ma teoretycznie wszystko, czego zapragnie. Pieniądze, czas spędzany na przyjemnościach. Brakuje jej jednak przyjaciółki, związku, wyjścia ze złotej klatki. Jej brat, Troy od najmłodszych lat się o nią troszczył, ponieważ rodzice mieli inne używki na głowie. Był dzieckiem ulicy, które wybrało według niego słuszną drogę szmuglerstwa. Obecnie razem z przyjacielem Trevisem znajduje się pod ,,opieką" Ignacia Camino, skąd droga może być tylko jedna...

Marina Moore adoptowana i wychowywana przez rodziców, którzy zrobiliby dla niej wszystko, ucieka spod ich kurateli. Z wykształcenia jest masażystką, jednak nie zdobyła jeszcze wszystkich niezbędnych uprawnień, by móc w pełni legalnie wykonywać ten zawód. Tak jednak trafia na jej trop Maria, której brakuje towarzystwa. Dziewczyny zostają przyjaciółkami, a Troy szuka sposoby, jak skutecznie zniechęcić do siebie kobietę. Czy mu się uda?

Angela Santini po raz kolejny zabiera czytelnika w fascynujący świat emocji, pasji, dążenia do celu za wszelką cenę, ale i znalezienia równowagi w życiu. Czy Troy odważy się zaryzykować? Czy Marina da mu kolejną szansę? O tym wszystkim przekonacie się czytając pierwszy tom ,,Szmuglerów". Ja za to z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy, bo zapowiada się naprawdę intrygująco! 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka.

 

7 komentarzy:

 1. Mogłabym dać tej książce szansę i spędzić z nią swój wolny czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. widzę, że książka cię wciągnęła bo oczekujesz na ciąg dalszy tej historii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam szczerze, że jeszcze nie czytałam książek o takiej tematyce. Może być ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na razie zdecydowanie mam co czytać, ale będę mieć na uwadze tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa książka, będę musiała się za nią wziąć, ale póki co czytam o projektowaniu maszyn przemysłowych. Jest to niezwykle ciekawa specjalność, która wymaga dokładnej wiedzy na temat materiałów, technologii produkcji i obliczeń mechanicznych. Celem projektowania jest stworzenie maszyny, która będzie niezawodna, bezpieczna i spełniająca wymagania klienta.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tej serii i po opisie raczej to nie dla mnie 😉 chociaż czasami lubię próbować czegoś nowego. Pozdrawiam, Asia z Pisane z uśmiechem

  OdpowiedzUsuń