Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 7 stycznia 2023

,,Brudna gra" Alicja Skirgajłło

,,Brudna gra" Alicji Skirgajłło to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki.


Uwielbiam zapoznawać się ze świetnymi wydaniami. Z tego też powodu postanowiłam sama przekonać się jak wypada twórczość tej autorki. W moim czytelniczym planie dnia znalazła się książka ,,Brudna gra" Alicji Skirgajłło. Na pewno na początku warto jest wspomnieć o tym, iż lektury z tego wydawnictwa mają bardzo drobną czcionkę i z tego też powodu ich lektura nie jest zbyt spieszna. To jednak nie jest żadną przeszkodą, gdyż przez jeszcze dłuższy czas z powodzeniem można przebywać z ulubionymi bohaterami, którzy znakomicie zostali stworzeni przez tę autorkę. 

W przypadku zapoznawania się z serią aż tak dużej różnicy nie robi to z którym tomem najpierw uda się zapoznać. Na szczęście w przypadku ,,Brudnej gry" Alicji Skirgajłło nie trzeba  sie tym przejmować, gdyż publikacja stanowi pierwszy tom serii. Kira miała jasno sprecyzowane plany, jednak nie tylko w rzeczywistości coś może pójść nie tak. Młoda kobieta dowiedziała się  że jej nieznany ojciec umarł, zostawiając jej swoją firmę w Polsce. Czy możliwym było, by Kirze udało się ją poprowadzić? Na szczęście miała na kim polegać.

,,Brudna gra" Alicji Skirgajłło to pierwszy tom serii, który bardzo przypadł mi do gustu. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tą pozycją, gdyż naprawdę bardzo miło spędziłam z nią czas. Już nie mogę doczekać się kontynuacji, gdyż jestem przekonana, że na pewno też się nie zawiodę. Alicja Skirgajłło to moje ostatnie odkrycie i na pewno będę miała w bliższych i dalszych planach jej publikacje, które ukazały się i dopiero będą miały premierę na polskim rynku. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Helion.

6 komentarzy:

 1. Skoro tak pozytywnie piszesz o tej książce, to i ja muszę przyjrzeć się jej bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sympatycznie trafić na przekonującą przygodę czytelniczą, wyczekiwać kolejnych tomów serii. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Od jakiegoś czasu mam ochotę na lekturę książek tej autorki, bo dużo dobrego o niej słyszałam

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam książki Alicji Skirgajło, rok temu widziałam się z nią podczas Targów Książki w Gdańsku. Tej powieści jeszcze nie czytałam, ale zdecydowanie mam ją w planach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 6. A może tak warto najpierw przeczytać to, co się pisze. Język całego bloga to bełkot. Przykre, że można tak bez szacunku traktować słowo. Proszę się podszkolić i nie rozpowszechniać w takiej formie, bo to czysta kompromitacja.

  OdpowiedzUsuń