Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 8 stycznia 2023

,,Do cna" Katarzyna Bonda

,,Do cna" Katarzyny Bondy to trzeci tom serii.,,Do cna" Katarzyny Bondy to kolejny tom serii z detektywem Jakubem Sobieskim. Wcześniej czytałam jeden tom tej serii, więc tym bardziej byłam ciekawa tego wydania. Atutem tej książki jest to, że bez problemu można się zaczytać w tym wydaniu bez znajomości poprzednich części. Książki Katarzyny Bondy są w każdym przypadku dopracowane i tak było też w tym przypadku. Nie mogłam się od niej oderwać przed przeczytaniem ostatniego zdania, co na pewno zachęca do lektury tej pozycji nie tylko miłośników serii.

Do detektywa Jakuba Sobieskiego zgłosiła się rodzina zaginionego. Okazało się, iż nie chcieli informować o sprawie śledczych ze względu na różne tajemnice. Sprawa była o tyle ciekawa, iż zaginiony miał pragnienie tego, by zostać zjedzonym, a takie mięso zostało znalezione w reklamówkach. O co w tym wszystkim chodziło? Jest to jedna z tych książek które nie sposób odłożyć przed przeczytaniem ostatniej sceny, do czego serdecznie zachęcam. Jej tematyka nie każdemu musi jednak przypaść do gustu.

Ciekawie jest zagłębić się we wciągającą publikację i ta książka też zalicza się do tego grona. Na pewno jest się czym zachwycić i co nadrabiać w najbliższym czasie jeśli lubi się takie książki. Katarzyna Bonda po raz kolejny stworzyła tak ciekawą lekturę na wieczór, że jest się w czym zaczytać w wolnym czasie. Atutem jest także to, że z powodzeniem można zapoznać się z tą powieścią bez znajomości poprzednich części tego cyklu. W przyszłości chętnie skuszę się na nadrobienia innych lektur z tej serii. Warto jest jednak zdawać sprawę z tego, iż ze względu na temat kanibalizmu książka nie każdemu musi przypaść do gustu.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Muza. 


8 komentarzy:

 1. Muszę wreszcie poznać twórczość tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka już czeka na półce na spotkanie, a że takie przygody czytelnicze sprawiają mi wiele przyjemności, zatem niebawem się za nią wezmę. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam książki Krystyny Bondy, jednak tej najnowszej nie miałam jeszcze okazji czytać. Na pewno będę musiała uzupełnić serię, bo mam pojedyncze tytuły przeczytane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakoś nie miałam okazji czytać nic Bondy ale jest to bardzo popularna autorka więc może się skusze w końcu

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam jeszcze ksiażek tej autorki. Ta ma ciekawą fabułę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz spotykam się z takim motywem w książce :O Choć nie wyobrażam sobie sięgnąć z własnej woli po taką opowieść - zupełnie nie mój klimat :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Z przyjemnością skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że Bonda to bardzo dobra pisarka i zna się na tym co tworzy.

  OdpowiedzUsuń