Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 2 stycznia 2023

,,Call me crazy. Bellamy Creek. Tom 3" Melanie Harlow

,,Call me crazy. Bellamy Creek. Tom 3" to kolejna porywająca historia spod pióra Melanie Harlow. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Bellamy Creek to taka seria, na kolejne tomy której czekam z ogromną przyjemnością. Jej odbiorcą tak naprawdę są i nastolatkowie, i dojrzałe czytelniczki, a niesamowite pióro Melanie Harlow sprawia, że trudno się oderwać od tych historii. Choć każdy kolejny tom dotyczy innej pary, która zazwyczaj na początku niewiele ma ze sobą wspólnego, to całe tło pozostaje kontynuacją poprzednich wydań. 

Tym razem Enzo Moretti ma nie lada zagwozdkę do rozwiązania. Zbliżają się jego 35. urodziny, a rodzinną tradycją jest, że większość udziałów w firmie Morettti&Sons otrzymuje najstarszy syn. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Pewien problem stanowi jednak równoczesne posiadanie żony i jednego lub dwójki dzieci. Enzo chce zdobyć firmę, a jednocześnie nie chce się emocjonalnie angażować, co może nastręczyć nieco komplikacji.

Bianca de Rossi, którą poznaliśmy w poprzedniej części odnosi coraz większe sukcesy w zakresie projektowania wnętrz. Lata jednak lecą, a ona marzy o dziecku. Rodzina nie odnosi się jednak entuzjastycznie do alternatywnych form poczęcia kolejnego brzdąca. Pod wpływem chwili wpada na szatański plan ślubu z Enzo. On przejmie firmę, ona przy odrobinie szczęścia zajdzie w ciążę. Okazuje się jednak, że pierwotny kontrakt ma jednak pewne luki... Typowo biznesowe podejście do zadania okazuje się z czasem coraz trudniejsze. Pojawiają się emocje, rodzinne spotkania, wspólny projekt.

Uwielbiam tę serię, jest z jednej strony lekka, a z drugiej porusza jednak ważne społecznie tematy. Do czego będzie gotowy posunąć się Enzo, by przejąć rodzinną spuściznę? Czy Bianca zdecyduje się na samotne rodzicielstwo? Takie pytania nasuwają się w czasie lektury ,,Call me crazy". Mam nadzieję, że w Polsce doczekamy się także czwartego tomu, bowiem niezwykle polubiłam bohaterów występujących w tym cyklu. Nie zabrakło także oczywiście kontynuacji losów sportowców-seniorów, jak się w sposób zabawny nazywają oraz ich wybranek serca. Lektura idealna, ale warto zacząć od pierwszej części. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

7 komentarzy:

 1. To zupełnie nie są moje literackie klimaty, ale cieszę się, że Tobie ta książka przypadła do gustu I życzę, żebyś nie musiała czekać długo na kolejny tom!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o tej autorce, ale na razie nie wpisuję jej na listę " Do poznania".

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię czytać takie lżejsze lektury, uważam, że są nam tak samo potrzebne, jak nieco trudniejsza literatura.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jeszcze nie miałam okazji poznać tej serii. Fajnie, że dobrze przy niej spędzasz czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie znam autorki, ale fajnie, że dzięki Tobie dowiedziałam się trochę o jej książce!

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie książki są jak najbardziej w moich czytelniczych gustach, więc bardzo chętnie sięgnę i po ten tom, jak i po poprzednie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że to naprawdę świetny cykl.

  OdpowiedzUsuń