Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 3 stycznia 2023

,,Insiders" Tijan

,,Insiders" to jednotomowa historia Tijan, której warto dać szansę. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Bailey Hayes była od lat przekonana, że jej ojciec zginął jak bohater. Mama nawet poprosiła znajomych, by opowiedzieli tę rzewną historię. Tymczasem prawda okazuje się zupełnie inna. Bailey zostaje pewnego dnia napadnięta w swoim domu i tylko cudem udaje jej się wyjść cało z opresji. Prawda nie może już dłużej być ukryta! Jej biologicznym ojciec jest Peter Francis, prezes Phoenix Tech, człowiek, dla którego systemy komputerowe nie mają tajemnic. Obecnie ma rodzinę, żonę, dzieci, jednak dla bezpieczeństwa i ukrycia faktów Bailey zamieszkuje na terenie jego posiadłości w domku obok. Jej towarzyszem i niejako ochroniarzem jest Kashton Colello.

Okazuje się, że skrywana latami prawda w końcu znajduje światło dzienne, co niekoniecznie podoba się aktualnej żonie Petera. Sama Bailey także nie jest do końca usatysfakcjonowana obrotem spraw, dlatego postanawia wyrządzić drobnego psikusa, który sprawia, że Francis pojawia się w domu szybciej, niż oczekiwano. Na początku nikt nie wie, że znalazła się biologiczna córka, jednak Tijan przygotowała dla swoich czytelników prawdziwy rollercoaster emocji. Nie zabrakło elementów kryminalnych i emocjonalnych, które sprawiają, że serce szybciej bije. 

Tijan to niekwestionowana autorka bestsellerów, także na polskim rynku. Choć ,,Insiders" nie porwało mnie od początku do końca, to jednak nie da się ukryć, że czas spędzony z tą lekturą na pewno nie był stracony. Jej inne powieści, jak ,,Chłopak na zawsze", czy ,,Nie do naprawienia" wywarły na mnie naprawdę ogromne wrażenie, dlatego z przyjemnością będę wyczekiwać kolejnych tytułów wydanych na naszym rodzimym rynku. Ciekawie wykreowani bohaterowie, silne osobowości, zadry przeszłości, które nie dają o sobie zapomnieć. Obok takich przesłań nie sposób przejść obojętnie. Ty nie możesz. Koniecznie chwyć za ,,Insiders" i daj się porwać pióru Tijan.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

8 komentarzy:

 1. Mnie ta książka nie przekonuje do siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro aż tak mocno nie porywa, to odłożę spotkanie z książką na późniejszy czas, na razie skoncentruję się na tych, co mam na półce. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam Ekipę tej autorki ale mi się nie podobała. Bardzo się męczyłam zanim doczytałam do końca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja lubię takie jednotomowe pozycje, więc w sumie jestem nią zainteresowana. Dzięki za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałąm jeszcze o tej książce. Czytając tą recenzję wydaje mi się że nie jest to propozycja dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie spotkałam się wcześnie z tą książką, ale chyba nie szczególnie mam czego żałować. Fabuła powieści nie brzmi zbyt zachęcająco.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja jestem bardzo ciekawa tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie sięgnę po twórczość tej autorki.

  OdpowiedzUsuń