Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 19 stycznia 2023

,,Dziennik youtubera. Nie ma sprawy. Sezon 5" Marcus Emerson

 ,,Dziennik youtubera. Nie ma sprawy. Sezon 5" Marcusa Emersona to piąty tom serii.


Zapoznanie się z humorystyczną lekturą dla dzieci i młodzieży świetnie wpływa na rozwinięcie strefy śmiechu również u osób dorosłych. W tym celu w czytelniczym planie dnia warto wziąć pod uwagę lekturę ,,Dziennik youtubera. Nie ma sprawy. Sezon 5" Marcusa Emersona, który z powodzeniem można czytać jako oddzielną całość. Jest to połączenie komiksu z literaturą humorystyczną. W przypadku tej publikacji nie brakuje dużej liczby komiksowych grafik utrzymanych w czarnej kolorystyce. Strony są kremowe, więc idealnie się to komponuje z resztą wydania.

W piątej części ,,Dziennika youtubera" główny bohater miał okazję wyjechać na wczasy. W tym czasie najważniejsza miała być dla niego siostra, jednak mogło stać się inaczej. Wszystko to związane było z ewentualnym skarbem, którego odkrycie mogło okazać się bardzo udanym sposobem na ,,wzbogacenie się". Czy w przypadku Davy'ego faktycznie tak się miało stać? 

,,Dziennik youtubera. Nie ma sprawy. Sezon 5" Marcusa Emersona to świetna lektura skierowana, przede wszystkim, do młodzieży oraz młodszych dzieci, które rozumieją żart sytuacyjny i chcą się pośmiać podczas zapoznawania się z tą lekturą. W tym przypadku na pewno będzie to możliwe. Z racji tego, że wydanie nie jest za ciężkie z powodzeniem można zabrać ją ze sobą w podróż, w czasie której umili czas przejazdu. Bardzo cieszy fakt, że na polskim rynku są wydawane takie zabawne, ale też ważne lektury. W czasie przygód Davy'ego na pewno nie można się nudzić.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Muza.

6 komentarzy:

 1. To już nie mój target wiekowy, ale za jakiś czas, będę miała komu kupować takie książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. wiekowo również nie moja bajka, ale już wiele razy słyszałam o tej propozcyji

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba pomyślę o tej serii dla mojego synka, bo ma jednego ulubionego youtubera i coraz bardziej interesuje się tą tematyką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię sięgać po kolejne tomy tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój starszy syn ma swój kanał na YT i dostał tę książkę, 1 tom :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że i moim dzieciom by się taka książka spodobała. Wszak każdy młody człowiek chce obecnie zostać sławnym youtuberem.

  OdpowiedzUsuń