Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 20 lutego 2023

,,Biegacz" Anne Marie

 ,,Biegacz" Anne Marie to ciekawe wydanie tej autorki.Bywają takie książki, od których trudno oderwać się po przeczytaniu pierwszych stron. W ostatnim czasie w moim przypadku zalicza się do nich z pewnością ,,Biegacz". Choć było to dopiero moje pierwsze spotkanie z twórczością Autorki, jestem przekonana, że nie ostatnie. Anne Marie pokazuje determinację w dążeniu do celu, wsparcie w związku i ryzyko, które może czekać każdego z nas.

Mateusz Grzesiak miał tylko jedno marzenie. Od dzieciństwa choroba stawiała jego działania pod znakiem zapytania. Obecnie trenował futbol amerykański, by kiedyś dostać się do kadry narodowej. Okazuje się jednak, że choroba zdiagnozowana w dzieciństwie daje o sobie znać. Mężczyzna szuka specjalisty i tak trafia na Anetę Sikorską, neurologopedę. Choć nie tak powinna potoczyć się ich znajomość, zauroczenie szybko daje o sobie znać.

Mężczyzna wychowywany niejako pod kloszem, gdzie szczególnie matka wciąż boi się o jego zdrowie. Lekarka, która miała pomóc mu uporać się z dolegliwościami. Wreszcie książka, której nie potrafiłam odłożyć na bok. Ciekawie wykreowani bohaterowie, stawanie na rozdrożu. To pierwszy tom nowej serii Anne Marie. Jestem bardzo ciekawa, czy drugi zostanie poświęcony tym samym, czy też innym bohaterom. Niemniej, sięgaj i czytaj koniecznie!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Amare.

9 komentarzy:

 1. Bardzo przyjemnie spędza się czas z wydaniem w przypadku którego chce się poznać jego zakończenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię książki, które czytam i ciężko mi przestać. Ten tytuł był mi do tej pory obcy, ale teraz chętnie bym go poznała

  OdpowiedzUsuń
 3. kusisz mnie tą propozycją tylko kiedy ja to wszystko zdążę przeczytać, juz teraz mam masę zaległości
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem mocno zachęcona do przeczytania tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi całkiem interesująco. Być może skuszę się na tę książkę, bo podoba mi się to, co tutaj napisałaś.

  OdpowiedzUsuń
 6. Całkiem interesująca książka, myślę że chętnie ją przeczytam :) Świetny opis to aż chce się czytać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie słyszałam o tej pozycji wczesniej. Fajnie, że udało mi się dzięki Tobie ją poznać

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro polecasz to koniecznie muszę przeczytać i poznać historię Mateusza. Jestem ciekawa czy i mnie się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajnie napisana, chociaż oparta na schematach.

  OdpowiedzUsuń