Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 19 lutego 2023

,,Bez odwrotu" Tess Gerritsen

,,Bez odwrotu" Tess Gerritsen to kolejne wznowienie autorki.

Wiedziałam już, czego mogę się spodziewać po prozie autorki, więc tym chętniej zabrałam się za lekturę ,,Bez odwrotu" Tess Gerritsen. Powieść ma niecałe 240 stron, więc bez problemu zapoznałam się z nią w jeden dzień. O czym opowiada kolejna historia? Tym razem poznajemy Catherine Weaver, która wybiera się w odwiedziny do swojej ciężarnej przyjaciółki Sarah. Po drodze wpada w poślizg i potrąca mężczyznę. Okazuje się, że to nie jedyny problem Victora Hollanda. Cudem zdołał umknąć prześladowcy, goniącemu go z pistoletem. Czego chciał?

Okazuje się, że sprawa nieoczekiwanie przybiera coraz bardziej kryminalny obrót. Giną kolejni ludzie, okazuje się, że śmierć niektórych mogła nie być przypadkowa. Czy Cathy zaufa Victorowi, czy dadzą sobie razem szansę na odkrycie intrygi i doprowadzenie do prawdy? Sprawa jest tym bardziej skomplikowana, ponieważ nie wiadomo, jakie służby są w to wszystko zaangażowane. Z czasem jednak okazuje się, że gra toczy się o niemałą stawkę. Jak daleko posuną się oprawcy?

Tess Gerritsen po raz kolejny stworzyła historię, od której nie sposób się oderwać. Wciąga już od pierwszej strony i do końca zostawia czytelnika ze znakiem zapytania odnośnie dalszych losów bohaterów. Fajne jest to, że to jednotomowe powieści, więc nie musimy czekać na kontynuację. Niedawno nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazało się wznowienie powieści autorki, więc jeżeli szukasz lekkiej powieści na zimowy wieczór, koniecznie rozważ zaproszenie prozy Tess Gerritsen do swojego domu. Polecam.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu HarperCollins.

8 komentarzy:

 1. Uwielbiam te autorkę! Każda książka wciąga! Te też na pewno przeczytam
  ❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam cykl Tess z Jane i Maurą <3 tej książki akurat nie czytałam

  OdpowiedzUsuń
 3. super że treść zaskakuje a akcja nabiera dreszczyku

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się bardzo ciekawie, chętnie po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam twórczości tej autorki, ale widzę, że warto jest się zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za zachęcającą recenzję. Chętnie sięgnę po książkę. Po prostu MAMA

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam czytać książki, ale ostatnio trochę o tym zapomniałam, ponieważ wkręciłam się w inne hobby, a mianowicie w fotografię. Zrobiłam ostatnio tyle zdjęć, że muszę zamówić nową kartę pamięci. W każdym razie cieszę się, że trafiłam na tę recenzję, na pewno sięgnę po tę pozycję.

  OdpowiedzUsuń