Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 22 lutego 2023

,,Jak nauczyć się akceptować to, czego nie można zmienić" Janina Scarlet

 ,,Jak nauczyć się akceptować to, czego nie można zmienić" Janiny Scarlet skupia się na negatywnych emocjach.Po pierwsze, trzeba sobie zadać pytanie, dlaczego tak naprawdę się stresujemy tym, na co nie mamy wpływu. Czy np. stresujący nas dzień to wynik niewypicia porannej kawy, czy może oczekiwanie na niepewne wyniki badań, które mogą zmienić nasz codzienny rytm. Jak zauważa autorka wydanej książki, każdy z nas ma prawo do odczuwania negatywnych emocji. Kluczowe jest pozwolenie sobie na przeżywanie wszystkich uczuć i sytuacji zwłaszcza wtedy, gdy dla innych osób okazują się one pozornie błahe. 

Publikacja została podzielona na 2 części — na początku autorka przywołuje przykłady osób, które borykały się z różnymi emocjami.  Następnie przeczytamy o tym, jak przygotować się do rozwiązywania tych spraw,  działania w taki sposób, by stres i negatywne emocje się umniejszały i eliminowały. Tym, co także działa na plus tego poradnika, jest fakt przytoczenia tabelek z przykładami oraz historii konkretnych osób. Nie brakuje także zadań do wykonania przez odbiorców tego wydania.

,,Jak nauczyć się akceptować to, czego nie można zmienić" Janiny Scarlet z całą pewnością jest poradnikiem, który warto mieć na uwadze. Każdy w mniejszym lub większym stopniu boryka się z negatywnymi emocjami. Dobrze jest mieć świadomość tego, że nie jest się w takich chwilach odosobnionym. Janina Scarlet książkę napisała na podstawie własnych doświadczeń oraz znanych jej osób.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

9 komentarzy:

 1. Myślę, że akceptowanie rzeczy których nie lubimy ale musimy z nimi żyć to bardzo przydatna rzecz

  OdpowiedzUsuń
 2. raczej nie siegam po poradniki, ale ten mógłby mi w wielu kwestiach pomóc
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też rzadko sięgam po poradniki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno nie sięgałam po poradniki, bo zwyczajnie nie trafiłam na taki, który by mnie na ten moment zainteresował.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dawno nie czytałam żadnego poradnika, więc skuszę się na ten. Wydaje się być bardzo motywujący i fajnie napisany.

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie sprawdzę, czy mamy ten tytuł w bibliotece, bo wygląda ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię od czasu do czasu sięgnąć po takie książki i przeczytać o tym, co mogłabym zmienić w swoim życiu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jakoś nigdy nie znajdowałam w takich książkach niczego dla siebie.

   Usuń
 8. Myślę, że jest to bardzo wartościowy poradnik.

  OdpowiedzUsuń