Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 23 lutego 2023

,,Kłamstwa, którymi oddycham" Katarzyna Misiołek

,,Kłamstwa, którymi oddycham" Katarzyny Misiołek to kolejne ważne wydanie autorki.


Do tej pory miałam okazję zapoznać się z twórczością Katarzyny Misiołek, pisaną pod pseudonimem Daria Orlicz. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na tę lekturę, która jest najnowszym wydaniem pisarki pod jej nazwiskiem. To sprawia, iż tym bardziej warto jest zwrócić na nią uwagę. ,,Kłamstwa, którymi oddycham" Katarzyny Misiołek to pozycja, która pokazuje w jaki sposób instagramowe życie może różnić się od tego rzeczywistego.

Justyna była przekonana, że przeprowadzka do nowego domu będzie spełnieniem jej marzeń. Obecnie wiodła szczęśliwe życie, jednak problem polegał na tym, że pewnego razu spotkała gwałciciela, który obecnie był już szanowanym prawnikiem. Czy możliwym było to, by Justyna ponownie musiała przeżyć koszmar wspomnień? 

,,Kłamstwa, którymi oddycham" Katarzyny Misiołek to bardzo ciekawe wydanie, na które warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Jest to niezwykle zajmujące wydanie z tego względu, że polska pisarka porusza bardzo ważne zagadnienie tego, jak wygląda świat tworzony przez pozory i czy możliwe jest jego kreowanie w taki sposób, by udawało się żyć zgodnie z tym, co się stworzyło.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Będę pamiętała o tej książce na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 2. moze być ciekawa książka.. kłamstwo ma krótkie nogi

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie mailman stycznosci z ta autorka. A Chetnie poczytam

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że warto znaleźć czas na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa jestem, czy wkręciłabym się w książkę, tematyka krążąca wokół fabuły dostarczyłaby materiału do refleksji. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 6. Może polecę koleżance, która ceni podobne lektury. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie miałam okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń