Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 7 lutego 2023

Martyna Kwiatkowska i ,,Kraina niesłabnących przyjaźni"

,,Kraina niesłabnących przyjaźni" Martyna Kwiatkowska to zbiór 12 opowiadań.


Dorcia, Tadek, Maciek i Renia. Dzieciaki, które wstępują do Harcerstwa, jeżdżą na obozy, pomagają starszym osobom, obchodzą Boże Narodzenie i Wielkanoc. Nie zapominają o czasie tylko dla siebie, jednak bezinteresowna służba innym jest u nich wysoko w liście priorytetów.

,,Kraina niesłabnących przyjaźni" to 192 strony, 12 Krain, twarda oprawa i format B5. Wśród opowiadań nie zabrakło ,,Krainy bez książek", ,,Krainy dobrych uczynków", czy ,,Krainy pasjonujących podróży", kiedy to bohaterowie wybierają się do pierwszej stolicy Polski, Gniezna i pobliskiego Trzemeszna.


Za ilustracje odpowiedzialna jest niezwykle utalentowana Olga Vitoš, która stworzyła ilustracje do całej serii.

Wystawa o ,,Krainie niesłabnących przyjaźni" pojawiła się w Bibliotece w Złotokłosie oraz Zalesiu Górnym. Autorka zaś chętnie bezpłatnie odwiedza przedszkola i szkoły. W czasie spotkania istnieje możliwość zakupu książki z autografem.

Można to także zrobić stacjonarnie w biurze na ul. Mickiewicza 8/3 lub online na www.pojedztam.pl/sklep

Oficjalna premiera miała miejsce 16.11.2022r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz