Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 8 lutego 2023

,,Anioł łez. Wiatr w skrzydłach" Layla Wheldon

 ,,Anioł łez. Wiatr w skrzydłach" Layli Wheldon to drugi tom serii. 

Muszę przyznać, że książka czekała dość krótko na swoją kolej, ponieważ postanowiłam skusić się na tę lekturę. Jestem zdania, że w przypadku chęci zapoznawania się z kolejnymi tomami serii dobrze jest mieć na uwadze to, iż z pewnością losy głównych bohaterów są nierozerwalnie związane z tym, co miało już miejsce w poprzednim wydaniu. Z tego też względu dobrze jest mieć świadomość, iż ,,Anioł łez. Wiatr w skrzydłach" Layli Wheldon jest drugim tomem serii. 

Główną bohaterką tego wydania jest Diana, która obecnie miała problem, z którym musiała uporać się raczej samodzielnie. Jej mężczyzna nie mógł jej w tym pomóc. Atutem tej publikacji jest możliwość sprawnego zapoznania się z jej treścią. Ciekawa fabuła i takie też dialogi, stosunkowo duża czcionka sprawiają, że na brak wrażeń w tym przypadku na pewno nie można narzekać. 

Layla Wheldon to pseudonim artystyczny Sandry Sotomskiej, a ,,Anioł łez. Wiatr w skrzydłach" Layli Wheldon to kolejna powieść jej autorstwa. Muszę przyznać, że było to całkiem udane spotkanie i na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie. Z pewnością jest to jedna z tych lektur, z którą warto zapoznać się po przeczytaniu pierwszej części. Dzięki temu zagłębienie się w to wydanie okaże się jeszcze bardziej udanym sposobem na spędzenie wolnego czasu. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Editio red.

9 komentarzy:

 1. Chciałabym poznać tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię serie, lubię pojedyncze tomy, najważniejsze, aby przyjemnie spędzić przy nich czas, tej przygody raczej nie przeżyję, ale z pewnością wielu czytelników się skusi. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie, a okładka zachęca. Chyba skusze się na ten tytuł w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie zerknę na serię, może okazać się, że mnie zainteresuje. Polecę też siostrze, to jej klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam ten tom i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Autorka świetnie połączyła emocje i intrygę, co sprawiło, że czytało mi się ją bardzo szybko. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. super że ta seria tak mocno przypadła do gustu, okładka przykuła mój wzrok
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno warto jest zwrócić uwagę na to wydanie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie zapoznam się z pierwszym tomem. Sądząc po opisie może przypaść mi do gustu. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada sie całkiem ciakwie. Nie słyszałam jeszcze tego tytułu

  OdpowiedzUsuń