Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 6 lutego 2023

,,Twoim śladem" Agnieszka Polaszek

 ,,Twoim śladem" Agnieszki Polaszek to jedno z wydań, z którymi postanowiłam zapoznać się w ostatnim czasie. 

Jestem zdania, że warto wspierać twórczość polskich autorów i z tego też względu nie mogłam przejść obojętnie obok ,,Twoim śladem" Agnieszki Polaszek, która stanowi pierwszy tom serii mazurskiej. Na pewno nie zaszkodzi zainteresować się lekturą tej publikacji, gdyż jest ona napisana w bardzo przystępny sposób. To wyśmienita okazja ku temu, by nie zabrakło szansy śledzenia losów całkiem nowych postaci i chęci dowiedzenia się tego, jakie koleje losu przygotowała dla nich Agnieszka Polaszek. Ja już teraz wiem, że z niecierpliwością będę czekać na tom drugi.

Drogi Ewy i Marcina po raz pierwszy przecięły się w czasie wakacji. Problem polegał jednak na tym, iż mężczyzna musiał wyjechać, zostawił list, jednak on nigdy nie dotarł do ukochanej. Ta była przekonana o tym, iż Marcin odszedł bez słowa, a na przestrzeni kolejnych kilku lat ich drogi miały szansę przeciąć się kilkukrotnie, jednak oni nie mieli o tym pojęcia. Czy możliwe było, by to się miało zmienić? Życie pisze także różne scenariusze.

,,Twoim śladem" Agnieszki Polaszek to pierwszy tom serii, z którym bardzo miło można spędzić czas. Zaskakujące zakończenie sugeruje, że w kolejnej części nie wszystko musi układać się zgodnie z planem. Książka została wydana w bardzo ładnej szacie graficznej, co niewątpliwie ma wpływ na to, że jeszcze więcej osób zainteresuje się właśnie tym wydaniem. ,Twoim śladem" Agnieszki Polaszek wciąga od samego początku i to się nie zmienia aż do ostatniego zdania. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Replika.

9 komentarzy:

 1. Chyba poczekam z lekturą, aż pojawią się kolejne części cyklu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka na przyjemne wypoczywanie, leniwe popołudnie, kiedy chcemy nabrać pozytywnych barw o życiu. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. ta propozycję raczej sobie odpuszczę teraz mam kilka innych pilniejszych ksiązek które chce przeczytać :)
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 4. Interesujące zakończenie i ładna szata graficzna, z chęcią poznałabym bliżej pierwszy tom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o niej wcześniej, ale Twoja recenzja mnie zainteresowała tym tytułem

  OdpowiedzUsuń
 6. Okładka książki zachwyca i zachęca do jej przeczytania, co z pewnością w najbliższym czasie uczynię.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super! Uwielbiam czytać różne książki, ponieważ dzięki nim można stale zwiększać naszą wiedzę. Edukacja jest dla mnie bardzo ważna, dlatego ostatnio postanowiłam zapisać sie na studia podyplomowe na kierunku przygotowanie pedagogiczne. Dzięki temu będę miała szansę dostać wymarzoną pracę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się świetnie, będę chciała ja przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno cykl będę polecać dalej.

  OdpowiedzUsuń